Toki Haberleri Yazar Mehmet

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki kura sonuçları belli oldu

100 bin toplu konut projesi kapsamında ihalesi yapılarak inşa edilecek olan Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki Konutları projesinde kuralar bugün çekiliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa..

tasinmazhaber.com Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki kura sonuçları belli oldu

100 bin toplu konut projesi kapsamında ihalesi yapılarak inşa edilecek olan Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki Konutları projesinde kuralar bugün çekiliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa ettirilecek olan toplu konut projesinde yer alan konutların kura çekilişi gerçekleştirildi. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki kura sonuçları belli olduktan sonra kura isim listesi web sitemizde yer alacak. Kura sonuçlarını en hızlı şekilde öğrenmek için web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Evleri projesinde toplam 350 adet konuta yer veriliyor. 350 adet konutun kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nın resmi sosyal medya hesapları üzerinde canlı yayın ile yapıldı. Kahramanmaraş İli, Dulkadiroğlu İlçesi’nde hayata geçirilecek olan Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki Evleri projesinin kura çekilişi TOKİ’nin Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapıldı.

Kura çekilişi ne zaman saat kaçta yapılacak?

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki Konutları projesinde yer alan 350 adet konutun hak sahipliği kura çekilişi 03 Haziran 2020 tarihinde Çarşamba günü gerçekleştirildi. Canlı olarak yayınlanan kura çekilişi sonucu Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki kura sonuçları belli olacak. Kura çekilişi noter huzurunda olup 03 Haziran 2020 tarihinde Çarşamba günü Saat 10:00’da başladı.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki Konutları projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer alan bu dairelerden 245 tanesi 2+1 dairelerden meydana geliyor. Geri kalan 105 adet daire ise 3+1 dairelerden meydana geliyor.

Kura sonuçları nerede yayınlanıyor

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki kura sonuçları Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) web sitesinden yayınlanmaktadır. Ayrıca kura sonuçları belli olduğunda web sitemizde yayınlanmaktadır. Kura sonuçları belli olduğunda aşağıdaki linkler aktif olacaktır.

Ödeme seçenekleri neler?

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki Evleri projesinden konut sahibi olmak için öncelikle yüze 10 peşinat ödemesi yapılıyor. Yüzde 10 peşinat ödemesini yaptıktan sonra geriye kalan yüzde 90 oranındaki tutar için yüzde 0.49 faiz oranı ve 240 ay vade ile kredi kullanarak daire sahibi olabiliyorsunuz.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Toki kura sonuçları

Kahramanmaraş İli, Dulkadiroğlu İlçesi’nde hayata geçirilecek olan projenin kura sonuçları belli olduğundan kura listesi web sitemizde yayınlanacak. Kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL