Toki Haberleri Yazar Mehmet

Kahramanmaraş Onikişubat, Afşin Toki kura sonuçları

81 ilde gerçekleştirilecek olan 100 bin toplu konut projesi kapsamında hayata geçirilecek olan Kahramanmaraş Onikişubat Toki Konutları ve Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki Konutları projelerinde kuralar bugün çekiliyor. Çevre ve Şehircilik..

tasinmazhaber.com Kahramanmaraş Onikişubat, Afşin Toki kura sonuçları

81 ilde gerçekleştirilecek olan 100 bin toplu konut projesi kapsamında hayata geçirilecek olan Kahramanmaraş Onikişubat Toki Konutları ve Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki Konutları projelerinde kuralar bugün çekiliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ihalesi yapılarak inşa ettirilecek olan toplu konut projesinde yer alan konutlar için kura çekilişi yapılacak. Kahramanmaraş Onikişubat Toki kura sonuçları ve Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki kura sonuçları belli olduğunda kura listesi web sitemizde olacak. Kura sonuçlarını en hızlı şekilde öğrenmek için web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Onikişubat Toki Evleri projesinde toplam 350 adet daire yer alıyor. Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki Evleri projesinde ise toplam 154 adet daire yer alıyor. 504 adet dairenin kura çekilişi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nın resmi sosyal medya hesapları üzerinde canlı yayın ile yapılacak.

Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi ve Kahramanmaraş İli, Afşin İlçesi’nde hayata geçirilecek olan her iki toplu konut projesinin kura çekilişi TOKİ’nin Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yapılacak.

Kura çekilişleri ne zaman saat kaçta yapılacak?

Kahramanmaraş Onikişubat Toki Konutları ve Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki Konutları projelerinde yer alan toplam 504 adet dairenin hak sahipliği kura çekilişi 04 Haziran 2020 tarihinde Perşembe günü yapılacak. Canlı olarak yayınlanacak olan kura çekilişi sonucu Kahramanmaraş Onikişubat Toki kura sonuçları ve Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki kura sonuçları belli olacak. Kahramanmaraş Onikişubat Toki Evleri kura çekilişi noter huzurunda olup 04 Haziran 2020 tarihinde Perşembe günü Saat 10:00’da başladı. Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki kura çekilişi ise yine aynı tarihte Saat: 15:00’da başlayacak.

Her iki toplu konut projesinde de 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. Kahramanmaraş Onikişubat Toki Konutları projesinde yer alan bu konutların 245 tanesi 2+1 dairelerden meydana geliyor. Geri kalan 105 adet daire ise 3+1 dairelerden meydana geliyor. Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki Konutları projesinde yer alan konutların 108 tanesi 2+1 dairelerden meydana geliyor. Geri kalan 46 adet daire ise 3+1 dairelerden meydana geliyor.

Kura sonuçları nerede yayınlanıyor 

Kahramanmaraş Onikişubat Toki kura sonuçları ve Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki kura sonuçları Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) web sitesinden yayınlanmaktadır. Ayrıca kura sonuçları belli olduğunda web sitemizde yayınlanmaktadır. Kura sonuçları belli olduğunda aşağıdaki linkler aktif olacaktır.

Ödeme seçenekleri neler?

Kahramanmaraş Onikişubat Toki Evleri ve Kahramanmaraş Afşin 2. etap Toki Evleri projesinden konut sahibi olmak için öncelikle yüze 10 peşinat ödemesi yapılıyor. Daha sonra geriye kalan yüzde 90 oranındaki tutar için yüzde 0.49 faiz oranı ve 240 ay vade ile kredi kullanarak daire sahibi olabiliyorsunuz.

Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi ve Kahramanmaraş İli, Afşin İlçesi’nde inşa edilecek olan her iki toplu konut projesinin kura isim listesi web sitemizde yayınlanacak. Kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyenler vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL