Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Kalamış Tower Kastamonu satışları devam ediyor

Kalamış Tower Kastamonu projesinde satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Kastamonu konut projesi Kalamış Yapı firması tarafından tasarlanıp hayata geçirilmektedir. Konut projesi toplam 15 bin metrekare inşaat alanında yükselmektedir. Projede daire tipleri,..

tasinmazhaber.com Kalamış Tower Kastamonu satışları devam ediyor

Kalamış Tower Kastamonu projesinde satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Kastamonu konut projesi Kalamış Yapı firması tarafından tasarlanıp hayata geçirilmektedir. Konut projesi toplam 15 bin metrekare inşaat alanında yükselmektedir. Projede daire tipleri, büyüklükleri, teslim tarihi, ödeme planı ve fiyat listesi hakkında detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Projenin özellikleri neler?

Kalamış Tower Kastamonu projesi toplam 192 adet konuttan meydana gelmektedir. Konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Projede yer alan 1+1 dairelerin brüt kullanım alanı 78 metrekaredir. Bu dairelerde salon, mutfak, yatak odası, WC-duş, hol ve balkon bulunmaktadır. 2+1 daireler brüt 115 metrekareden 235 metrekareye kadar kullanım alanına sahiptir. Bu dairelerde 2 adet yatak odası, salon, banyo, mutfak, WC-duş ve hol bulunmaktadır.

Konut projesindeki en geniş daireler olan 3+1 daireler ise brüt 205 metrekareden 245 metrekareye kadar net kullanım alanına sahiptir. Bu dairelerde salon, 2 adet yatak odası, oturma odası, mutfak, antre, hol, banyo, WC-duş ve balkon bulunmaktadır. Dairelerin büyüklüklerine göre her dairede bir ya da iki adet manzaralı balkon bulunmaktadır.

Dairelerin iç mimarisi kadar dış mimarisine de önem verilmiştir. Daire dış kısımları ısı ve ses yalıtımlıdır. Araçların park edilmesi için kapalı otopark vardır. Dairelerin genel emniyetinin sağlanması için 7/24 güvenlik sistemi mevcuttur.

Kalamış Tower nerede yer alıyor?

Projede hem yetişkinlerin, hem çocukların eğlenmesi için özel alanlar bulunmaktadır. Bu özel alanların başında sauna, hamam ve spa merkezi gelmektedir. Ayrıca spor aktiviteleri için fitness merkezi ile kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunlara ek olarak çocukların eğlenmesi için özel oyun alanı ve parkı mevcuttur. Çocukların eğlenceli vakit geçireceği bu alanların yanlarında yetişkinler için dinlenme yerleri tasarlanmaktadır. Sosyal aktivite yerlerinin dışında ayrıca alışveriş merkezleri de proje kapsamında bulunmaktadır.

Kalamış Tower Kastamonu’nun önemli yerlerine yakın mesafededir. Şehir merkezine 4 kilometre olan proje konumu, yeni sanayi sitesine 300 metre, Kastamonu Adliyesine 500 metre mesafededir. Ayrıca ağız ve diş hastanesi ile Kastamonu Üniversitesi’ne 1,5 kilometre mesafededir. Kışın önemli spor merkezlerinden olan Ilgaz Kayak Merkezi’ne ise 20 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Kalamış Tower Kastamonu fiyatları ne kadar?

Kastamonu konut projesinde satılık daire fiyatları, dairelerin tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca daire fiyatları, bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir. Bu kapsamda satılık daire fiyatları 1 milyon 150 bin TL’den başlamaktadır.

73 metrekare brüt büyüklüğündeki 1+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 150 bin TL’den başlamaktadır.

95 ve 96 metrekare brüt büyüklüğündeki 1+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 180 bin TL’den başlamaktadır.

72 metrekare brüt büyüklüğündeki 1+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 200 bin TL’den başlamaktadır.

78 metrekare brüt büyüklüğündeki 1+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 250 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 135 metrekare brüt büyüklüğündeki 2+1 tip dairelerin fiyatları ise 1 milyon 580 bin TL’den başlamaktadır.

Konut projesinde firma bünyesinde ödeme planı sunulmaktadır. Bu kapsamda yüzde 40 peşin olarak alınmaktadır. Kalan tutar ise 24 ay vade ile firma bünyesinde kredilendirilmektedir.

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 96 52 ve 0535 699 61 61 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine de göz atmak için tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL