Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Kalkanlar Kepez 0.89 kredi oranı ile satışta

Kalkanlar Kepez projesi ultra lüks yapısı ile ferah ve konforlu bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Projenin konumu Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Kalkanlar Group tarafından hayata geçirilmektedir. Site..

tasinmazhaber.com Kalkanlar Kepez 0.89 kredi oranı ile satışta

Kalkanlar Kepez projesi ultra lüks yapısı ile ferah ve konforlu bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Projenin konumu Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Kalkanlar Group tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisindeki 6 katlı bloklarda 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Kalkanlar Group güvencesi ile yaşama geçirilen projede 6 katlı bloklar yükselmektedir. Bu bloklarda ise 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 150 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 132 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Engelli bireylere uygun 10 kişilik büyük asansör yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir.

Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Ultra lüks yapıya sahip projede ferah odalar, 2 adet balkon ve ebeveyn banyolu yatak odası bulunmaktadır. Mutfak dolapları hazır olan projede banyo mobilyaları ve duşakabin takılıdır. Pencereler birinci sınıf kalitede olup çift açılımlıdır. Her odada elektrik prizleri, internet ve telefon hatları yer almaktadır. Bunun yanı sıra birinci sınıf banyo seramikleri ile birinci sınıf laminat parke uygulaması yapılmaktadır.

Kalkanlar Kepez konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Kepez Mahallesi’nde inşa edilmektedir.

Kalkanlar Kepez projesinde 0.89 oranında krediye uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 150 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.600.000 TL ile 1.700.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (541) 525 67 67 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL