Emlak Haberleri Manşet Yazar Mehmet

Kaşmir Yonca’da yüzde 20 indirim

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen Kaşmir Yonca Evleri projesinde indirim fırsatı başladı. Ankara, Yenimahalle İlçesi, Yeni Batı Mahallesi’nde yer alan Kaşmir Yonca Evleri projesinde..

tasinmazhaber.com Kaşmir Yonca’da yüzde 20 indirim

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen Kaşmir Yonca Evleri projesinde indirim fırsatı başladı.

Ankara, Yenimahalle İlçesi, Yeni Batı Mahallesi’nde yer alan Kaşmir Yonca Evleri projesinde iki tip daire seçeneğine yer veriliyor. 4+1 ve 5+1 tip dairelerin yer aldığı Kaşmir Yonca Evleri projesinde daire alanları ise net 130 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Projede 18 katlı 7 konut bloğunda toplam 468 adet daire ve ticari üniteler yer alıyor.

Kaşmir Yonca Evleri projesinde yüzde 1.19 faiz oranı ve 120 ay vade ile daire sahibi olma fırsatı sunulan Kaşmir Yonca Konutları projesinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

Kaşmir Yonca Ankara projesinin satış ofisi Yeni Batı Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, No: 710 Yenimahalle / Ankara posta adresinde yer alıyor.

Tel: 444 60 20

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL