Emlak Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Kavanya Koru’da ön satışlar başladı

Kvn Yapı tarafından Kocaeli İli, Çayırköy Mahallesi’nde hayata geçirilen Kavanya Koru projesinde yüzde 25 peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Lansman öncesi avantajlı ön satışların başladığı Kavanya Koru projesinde 6..

tasinmazhaber.com Kavanya Koru’da ön satışlar başladı

Kvn Yapı tarafından Kocaeli İli, Çayırköy Mahallesi’nde hayata geçirilen Kavanya Koru projesinde yüzde 25 peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Lansman öncesi avantajlı ön satışların başladığı Kavanya Koru projesinde 6 konut bloğunda toplam 250 adet daireden meydana geliyor.

1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere toplam üç farklı daire seçeneğinin yer aldığı Kavanya Koru projesindeki en küçük daire alanı 77 metrekare olarak tasarlanırken en büyük daire alanı ise 147 metrekare olarak tasarlandı.

Kavanya Koru ödeme planı

Kavanya Koru projesinde yüzde 20 peşinat ödedikten sonra kalan tutar için 2 ara ödeme yapılıyor. Kalan miktar ise 60 ay vade ve yüzde sıfır faiz ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kavanya Koru fiyatları ne kadar?

Kavanya Koru projesinde yer alan 1+1 dairelerin fiyatları 195 bin ile 277 bin TL arasında, 2+1 dairelerin fiyatları 290 bin ile 355 bin TL arasında, 3+1 dairelerin fiyatları ise 370 bin ile 451 bin TL arasında değişiyor.

Kavanya Koru ne zaman teslim edilecek?

2020 yılı Nisan ayı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Kavanya Koru projesi yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik gibi alanlar yer alıyor.

Tel: 0262 311 68 68

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL