Kategoriler
Toki Haberleri

Kırıkkale Keskin Bozkurt Toki kura sonuçları belli oluyor

Kırıkkale Keskin Bozkurt Toki kura sonuçları kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Kırıkkale İli, Keskin İlçesi, Bozkurt Mahallesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

250 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Kırıkkale Keskin Bozkurt 4. Etap 79 Konut projesi kapsamında konutların kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projelerindeki toplam 79 adet ve konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. 79 adet konutun ise 47 tanesi 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca 32 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 26 Eylül 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Kırıkkale Keskin Bozkurt 4. Etap 79 Konut projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Kırıkkale Keskin Bozkurt Toki Konutları kura çekilişi

Bu Kırıkkale Keskin Bozkurt 4. etap 79 Konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 26 Eylül 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 26 Eylül 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Çarşamba günü saat 11:00’de başlayacaktır. Ve ayrıca Kırıkkale Keskin Bozkurt Toki Konutları projesinde toplam 79 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 79 adet konut için başvurular yapılmıştır.

Toplu konut projesindeki 2+1 tip daireler brüt 85.53  metrekare büyüklüğündedir. Ayrıca projedeki 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 104.75 metrekare büyüklüğündedir. Konutların fiyatlarına baktığımızda ise 2+1 tip konutların fiyatları 1.257.662 TL’den başlamaktadır. 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 1.525.224 TL’den başlamaktadır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 240 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Kırıkkale Keskin Bozkurt Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 26 Eylül 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 11:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Kırıkkale Keskin Bozkurt Toki Konutları projesindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toki kura sonucu sorgulama sayfası için tıklayınız…

Kırıkkale Keskin Bozkurt Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…