Kategoriler
Toki Haberleri

Kırklareli Babaeski Alpullu Toki kura sonuçları

Kırklareli Babaeski Alpullu Toki kura sonuçları belli olmuştur. Kura çekilişi 12 Mart 2023 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilmiştir. Böylece hak sahipleri de belli olmuştur.

Toplu konut projesi 250 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilmektedir. Kırklareli Babaeski Alpullu Toki projesinde toplam 91 adet konutun kura çekilişi yapılmıştır. Toplu konut projesinde 2+1 ve 3+1 tip konutlar için hak sahipleri belirlenmiştir. Konutların 47 tanesi 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca konutların 44 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir.

Kura sonuçlarına göre, 2+1 konutlarda 47 adet konutun hak sahibi belli olmuştur. 3+1 konutlarda ise 44 adet konutun hak sahibi belli olmuştur.

Kırklareli Babaeski Alpullu Toki kura sonuçları

Toki toplu konut projesinde kura çekimi 19 Eylül 2023 tarihinde saat 11:00’da gerçekleştirilmiştir. Ayrıca kura çekimi, TOKİ’nin Youtube hesabından canlı olarak yayınlanmıştır.

Kura çekimi sonuçları, kura çekiminin ardından TOKİ’nin internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Kura sonuçlarına, TC kimlik numarası ve başvuru numarası ile e-Devlet üzerinden erişilebilecektir.

Kırklareli Babaeski Alpullu Toki Konut fiyatları

Kırklareli Babaeski Alpullu TOKİ projesi kapsamında, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 91 konut yer almaktadır. 2+1 konutların fiyatları, 1.085.021,42 TL’den başlamaktadır. 3+1 konutların fiyatları ise 1.317.480,31 TL’den başlamaktadır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 240 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Kura çekimi sonuçlarına göre, konut sahibi olmaya hak kazanan kişilere, kura çekiminin ardından SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Konut sahibi olan kişiler, TOKİ’nin internet sitesi üzerinden sözleşme imzalayabileceklerdir.

Kırklareli Babaeski Alpullu TOKİ kura çekimi ile ilgili ayrıntılı bilgi için, TOKİ’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toki kura sonucu sorgulama sayfası için tıklayınız…

Kırklareli Babaeski Alpullu Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…