Toki Haberleri Yazar Mehmet

Kırşehir Çiçekdağı Toki kura sonuçları 2022

Kırşehir Çiçekdağı Toki kura sonuçları 2022 kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilecektir. İlk etapta kura çekilişi yapılacaktır. Daha sonra..

tasinmazhaber.com Kırşehir Çiçekdağı Toki kura sonuçları 2022

Kırşehir Çiçekdağı Toki kura sonuçları 2022 kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilecektir. İlk etapta kura çekilişi yapılacaktır. Daha sonra projenin ihalesi yapılacak ve inşaat süreci başlayacaktır. Toplu konut projesinde hak sahipleri yarın belli olacaktır.

Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilecek 250 bin sosyal konutun kura çekilişleri başlamıştır. Kura çekilişleri 7 Kasım 2022 tarihinde başlamıştır. Şimdi ise sıra Kırşehir Merkez ve İlçelerinde yer alan konut projelerinin kura çekilişine gelmiştir. Bu kapsamda Kırşehir Çiçekdağı 3. Etap Toki Konutları projesinde kuralar çekilecektir. Böylece Kırşehir Çiçekdağı Toki Evleri projesindeki daire sahipleri belli olacaktır.

Kırşehir Çiçekdağı Toki kura çekilişi ne zaman?

Kırşehir Çiçekdağı 3. Etap Toki Evleri projesinde kuralar 23 Aralık 2022 tarihinde çekilecektir. Kura çekilişi 23 Aralık 2022 tarihinde Cuma günü saat 10:00’da yapılacaktır. Bu toplu konut projesinde toplam 205 adet konut yer almaktadır. Çiçekdağı Toki konutlarının ardından ise diğer ilçelerin kura çekilişi yapılacaktır.

Kuralar nerede çekilecek?

Kırşehir Çiçekdağı Toki Evleri projesi 250 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilecektir. Toplu konut projesinin kura çekilişi Kırşehir Aşık Paşa Spor Salonu’nda yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi noter huzurunda yapılacaktır. Ayrı kura çekilişi Toki’nin Youtube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Kura çekilişi için canlı yayın saat 10:00’da başlayacaktır.

Kırşehir Çiçekdağı Toki Evleri projesinde 2+1 ve 3+1 tip konutların yer alması planlanmaktadır. Bu dairelerin büyüklükleri ve fiyat bilgileri ise projenin ihalesi yapıldıktan sonra belli olacaktır. Ayrıca yapılan kura çekilişi ile vatandaşlar bir daire sahibi olacaklardır. Hak sahibi olup sözleşme imzalayan vatandaşlar dairelerin borçları bitene kadar devredemeyeceklerdir.

Kırşehir Çiçekdağı Toki kura sonuçları 2022

Tüm konutların kura çekilişi 23 Aralık 2022 tarihinde Cuma günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi saat 10:00’da canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Kırşehir toplu konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olacaktır. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toki kura sonucu sorgulama sayfası için tıklayınız…

Kırşehir Çiçekdağı Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL