Kategoriler
Toki Haberleri

Kırşehir Mucur Toki kura sonuçları

Kırşehir Mucur Toki kura sonuçları kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Kırşehir İli, Mucur İlçesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

250 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Kırşehir Mucur 253 Konut projesinde yer alan konutlar için kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projesinde kalan toplam 174 adet konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. 174 adet konutun ise 125 tanesi 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca 49 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 10 Ağustos 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Kırşehir Mucur 253 Konut projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Kırşehir Mucur 253 Konut kura çekilişi

Bu Kırşehir Mucur 253 Konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 10 Ağustos 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 10 Ağustos 2023 tarihinde Perşembe günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Perşembe günü saat 11:00’de başlayacaktır. Ve ayrıca Kırşehir Mucur 253 Konut Toki Konutları projesinde toplam 253 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 174 adet konut için başvurular yapılmıştır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 240 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Kırşehir Mucur Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 10 Ağustos 2023 tarihinde Perşembe günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 11:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Kırşehir Mucur 253 Konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kırşehir Mucur 253 konut Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…