Kategoriler
Toki Haberleri

Kocaeli Kandıra Orhan Toki kura sonuçları 2023

Kocaeli Kandıra Orhan Toki kura sonuçları 2023 bugün belli olacaktır. Söz konusu toplu konut projesi Kocaeli İli, Kandıra İlçesi’nde yer almaktadır. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde Kandıra Konut projesi hayata geçirilmektedir. Ayrıca Kocaeli Kandıra Toki Evleri projesinde bugün kuralar çekilecektir. Peki kura çekilişi ne zaman ve nerede yapılacaktır? Tüm detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Kocaeli Kandıra kura çekilişi ne zaman yapılacak?

Kocaeli Kandıra Toki Konutları projesinde toplam 85 adet daire yer almaktadır. Ayrıca bu toplu konut projesinde yer alan evlerin hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır. Kura çekilişi 21 Ocak 2023 tarihinde yapılacaktır. 85 adet konutun kura çekilişi ise 21 Ocak 2023 tarihinde saat 10:00’da başlayacaktır.

Kocaeli Kandıra Orhan Toki Evleri projesindeki kura çekilişi TOKİ’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Kura çekilişi İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda ve noter huzurunda yapılacaktır. Kandıra kura çekilişi sonrasında ise Kandıra Toki Konutları kuraları çekilecektir.

Toki tarafından hayata geçirilecek konutlar için asgari ücretliler düşünülerek ödeme planı hazırlanmıştır. Toplu konut projesinde yer alan dairelerin aylık taksitleri asgari ücretlilerin ödeyebileceği tutarda olması planlanmıştır. Ayrıca ödeme, toplam hane gelirinin yüzde 30’unu aşmaması planlanmaktadır. Ödeme kapsamında bakıldığında ise 240 aya kadar vade imkanı fırsatı sunulacaktır. İlk ödemeler ise Mart 2023 tarihinden sonra başlayacaktır.

İlk etabı hayata geçirilecek olan 250 bin konutun 2 yılda tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Fiyat olarak bakıldığında ise;

2+1 tip dairelerin fiyatları 608 bin TL’den başlamaktadır. Ayrıca aylık taksitler ise 2.280 TL’den başlamaktadır. 240 ay vade ile ödeme yaparak daire sahibi olmak mümkündür.

3+1 tip dairelerin fiyatları 850 bin TL’den başlamaktadır. Ayrıca aylık taksitler ise 3.187 TL’den başlamaktadır. 240 ay vade ile ödeme yaparak daire sahibi olmak mümkündür.

Kocaeli Kandıra Orhan Toki kura sonuçları 2023

Kocaeli Kandıra Toki Evleri projesinde kuralar 21 Ocak 2023 tarihinde çekilecektir. Söz konusu konut projesinde yer alan toplam 85 adet meskenin kuraları çekilecektir. Böylece toplam 85 adet konutun hak sahipleri yapılan kura çekilişi sonucu belli olacaktır.

Toplu konut projesinde kura çekilişi Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanmaktadır. Ardından ise Kandıra Toki kura sonuçları belli olacaktır. Kandıra Orhan Toki Konutları projesinde yer alan toplam 85 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır. Gün sonunda ise Dilovası ve Kandıra toplu konut projelerindeki hak sahipleri belli olmuş olacaktır.

Kocaeli Kandıra Toki kura çekilişi canlı izle

https://youtu.be/UkkzgRvt23A

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…