Kategoriler
Toki Haberleri

Konya Kadınhanı Toki kura sonuçları belli oluyor

Konya Kadınhanı Toki kura sonuçları kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Konya İli, Kadınhanı İlçesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

Toki sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Konya Kadınhanı 6. Etap 206 konut projesi kapsamında konutların kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projesinde toplam 4 adet konut yer almaktadır. Ayrıca bu konut projesinde ise toplam 4 adet konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. 4 adet konutun ise 3 tanesi 2+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Ayrıca 1 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir.

Sosyal konutların kura çekilişleri ise 06 Kasım 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Konya Kadınhanı 6. Etap Toki Konut projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Konya Kadınhanı Toki Konutları kura çekilişi

Bu Konya Kadınhanı 6. etap 206 konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 06 Kasım 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 06 Kasım 2023 tarihinde Pazartesi günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Pazartesi günü saat 12:00’da başlayacaktır. Ve ayrıca Konya Kadınhanı konut Toki Konutları projesinde toplam 4 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 4 adet konut için başvurular yapılmıştır.

Toplu konut projesindeki 2+1 tip daireler brüt 86.61 ve 87.97 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 3+1 tip daireler ise brüt 105.76 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır.

Ayrıca projedeki 2+1 konutların fiyatlarına baktığımızda ise 2+1 tip konutların fiyatları 985.713,98 TL’den başlamaktadır. 3+1 konutların fiyatlarına baktığımızda ise 3+1 tip konutların fiyatları 1.398.506,41 TL’den başlamaktadır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 240 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Konya Kadınhanı Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 06 Kasım 2023 tarihinde Pazartesi günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 12:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Konya Kadınhanı Toki Konutları projesindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Toki kura sonucu sorgulama sayfası için tıklayınız…

Konya Kadınhanı Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…