Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Koru Beynam satışları devam ediyor

Koru Beynam projesi ormana komşu konumda, tertemiz havası ile konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Ankara’nın Bala İlçesi’nde yer alan proje Bordo Yapı A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında 82 adet villa..

tasinmazhaber.com Koru Beynam satışları devam ediyor

Koru Beynam projesi ormana komşu konumda, tertemiz havası ile konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Ankara’nın Bala İlçesi’nde yer alan proje Bordo Yapı A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında 82 adet villa yer almaktadır. Bu villalar 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Bordo Yapı’ya ait proje hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Bordo Yapı A.Ş. güvencesi ile yaşama geçirilen projede toplam 82 adet villa yer almaktadır. Bahsi geçen villalar 2 artı 1 ve 3 artı 1 villa seçeneklerine sahiptir. Satışa sunulan 2 artı 1 villa tipindeki büyüklüğü brüt 100,36 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 villa tipindeki konutların büyülüğü brüt 135,71 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti ile birlikte her villaya özel açık otopark alanı mevcuttur. Ayrıca kartlı araç ve yaya giriş çıkışı gibi konforlu ve güvenli bir yaşam sunulmaktadır.

Proje kapsamında 1600 hektar alana sahip Beynam Ormanı da dikkat çekmektedir. Modern mesire alanı durumuna getirilen çam ormanında kır gazinosu, çocuk oyun alanları, spor ve kamp alanları yer almaktadır. Aynı zamanda yürüyüş yolları, bisiklet parkuru, koşu ve fitness alanları, basketbol, tenis ve futbol sahaları bulunmaktadır. Çocuklar için de uçurtma çayırı ve oyun alanı yer almaktadır. Her villalarda bulunan bahçe alanları ile özel hobi bahçesi oluşturulabilirsiniz. Tüm villalarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak şömine kullanılmaktadır. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfaklar, Amerikan mutfak modeline sahip olarak tasarlanmıştır.

Koru Beynam konumu ve fiyatları hakkında

Ankara’nın Bala İlçesi’nde yer alan proje Beynam Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik proje şehrin kargaşasından ve stresten uzakta doğa ile iç içe bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Beynam Ormanı’na komşu konumda olan proje eşsiz doğa manzarasına sahiptir.

Koru Beynam fiyatları ne kadar?

Koru Beynam projesinde fiyatlar konut tipine göre değişiklik gösterebilmektedir. Brüt 100,36 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 villaların fiyatı 2.500.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 135,71 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 villaların fiyatı 3.000.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0(312) 503 05 83 veya 0(544) 887 52 77 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL