Proje Haberleri Yazar Buse GÜLER

Maksima Güre Konutları fiyat

Giresun, Merkez’de Maksima Güre Konutları projesi yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen proje, Poy-Ter İnşaat yapımcı firmasının imzası ile yükselecek. Projede alıcılar için daire ve dükkanlar yer alıyor. Toplamda 18 bin 735..

tasinmazhaber.com Maksima Güre Konutları fiyat

Giresun, Merkez’de Maksima Güre Konutları projesi yaşama kazandırılıyor. Bahsi geçen proje, Poy-Ter İnşaat yapımcı firmasının imzası ile yükselecek.

Projede alıcılar için daire ve dükkanlar yer alıyor. Toplamda 18 bin 735 metrekarelik arsa alanında inşa edilmekte olan Maksima Güre Konutları, bünyesinde 282 adet konut bulunduruyor.

Maksima Güre Konutları’nde yer alan 3+1 tipteki konutlar 400 bin TL ile 600 bin TL arasında değişişiklik gösteren fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Bununla birlikte projede yer alan 4+1 tipteki konutlar da 570 bin TL ile 780 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Maksima Güre Konutları  projesinde yer alan daire ve dükkanların alıcılarına 2020 yılı Mart ayı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0555 077 23 22

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL