Kategoriler
Proje Haberleri

Maranda Blue projesinde yaşam başladı

Maranda Blue konut projesi dikkat çeken farklı yapısı ve lüks yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Maranda Group tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisindeki her biri 7 katlı 2 blokta toplam 60 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Maranda Group güvencesi ile tasarlanan projede her biri 7 katlı 2 blok yükselmektedir. Bu bloklarda ise toplam 60 adet lüks daire yer almaktadır. Söz konusu daireler 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 116 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü 81 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Üstelik söz konusu proje sosyal faaliyet alanları ile dikkat çekmektedir. İçerisinde açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, çocuk oyun parkı, oturma alanları ve ferah yeşil alan bulunmaktadır. Bloklarda asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Maranda Blue konumu ve fiyatları hakkında

Proje Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi Bağlık Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik söz konusu proje doğa ile içe konumda ferah ve yeşil bir alanda yükselmektedir.

Maranda Blue projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 116 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 daireler 1.595.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 546 676 56 36 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…