Kampanyalar Manşet Yazar Buse GÜLER

Meva Şehir’de döviz bozdurana özel indirim

Ünsal Park Yapı imzası ile yaşama kazandırılacak olan Meva Şehir projesinde döviz bozduran alıcılara özel indirim başlatıldı. Meva Şehir, Ankara’nın Etimesgut İlçesi, Eryaman’da inşa ediliyor. Dairelerin yanı sıra bünyesinde dükkanlar..

tasinmazhaber.com Meva Şehir’de döviz bozdurana özel indirim

Ünsal Park Yapı imzası ile yaşama kazandırılacak olan Meva Şehir projesinde döviz bozduran alıcılara özel indirim başlatıldı.

Meva Şehir, Ankara’nın Etimesgut İlçesi, Eryaman’da inşa ediliyor.

Dairelerin yanı sıra bünyesinde dükkanlar da bulunduran proje, toplamda 26 bin 822 metrekarelik arsa alanına sahip. Geniş bir alanda inşa edilecek olan Meva Şehir, 22 bloktan meydana geliyor. 20 ile 23 katlı olarak oluşturulan bloklarda bin 776 konutun yanı sıra 110 da dükkan yer alıyor.

Meva Şehir’de daireler alıcıları için 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerde tasarlandı. İçerisinde AVM ve okul da bulunduran Meva Şehir’de konut alanına 13 bin 136 metrekare, AVM alanına 10 bin 917 metrekare, okul alanına ise bin 426 metrekare ayrıldı.

Meva Şehir’den ev ya da dükkan sahibi olmak isteyen alıcılar, bozdurdukları dövizin dekontu ile gittikleri zaman 20 bin TL indirim imkanından faydalanabilecekler.

Projenin 2020 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon : 0312 271 32 19

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL