Emlak Haberleri Manşet Yazar Murat YILMAZ

Mia Koru Torbalı projesindeki satılık dairelerin fiyat listesi

Koç İnşaat tarafından Torbalı’ya konumlandırılıp inşa edilen Mia Koru Torbalı projesi, modern mimariye sahip iki etaptan oluşuyor. Daire teslimlerinin hemen yapıldığı proje, 15 dönümlük arsa alanıyla site sakinlerine geniş bir..

tasinmazhaber.com Mia Koru Torbalı projesindeki satılık dairelerin fiyat listesi

Koç İnşaat tarafından Torbalı’ya konumlandırılıp inşa edilen Mia Koru Torbalı projesi, modern mimariye sahip iki etaptan oluşuyor. Daire teslimlerinin hemen yapıldığı proje, 15 dönümlük arsa alanıyla site sakinlerine geniş bir alan sunuyor.

Mia Koru Torbalı projesindeki daireler

İzmir ilinin Torbalı ilçesine inşa edilmiş durumda olan projedeki bir oda ve bir salonlu daire tipi, net 55 metrekare büyüklüğünde bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzlarına yer verilen projedeki iki oda ve bir salonlu daire tipleri, net 85,4 metrekare ile 113,5 metrekare arasında olmak üzre potansiyel alıcılarıyla dört farklı seçenekle buluşuyor.

İki oda ve bir salonlu dairelerin ebeveyn banyosu da mevcut durumda.

Projedeki üç oda ve bir salonlu evler

Mia Koru Torbalı projesindeki üç odası ve bir salonuyla tamamlanmış olan evler, net 129 metrekarelik alana sahip. Bu daireler tek tipte sunulurken projedeki 3+1 dairelerde ebeveyn banyosu ve çamaşır odası bulunuyor.

Mia Koru Torbalı projesindeki 4+1 daire tipi

Arslanlar Mahallesi’ne konumlandırılmış durumda olan projede, dört oda ve bir salonlu dairelere de yer veriliyor. Projedeki dört oda ve bir salonlu konutlar, tek tipte inşa ediliyor. Kapalı otoparka sahip olan projedeki 4+1 dairelerin net büyüklüğü 160 metrekare değerinde bulunuyor.

Projedeki dairelerin satış fiyatı ne kadardan başlıyor?

Çok sayıda sosyal donatıya sahip projedeki bir odalı ve bir salonlu evlerin fiyatı, 325 bin Türk lirasından başlıyor. Projedeki konutların çoğu satılmış durumdayken iki odalı ve bir salonlu konutlar 390 bin Türk lirasından başlayan değerlerle sunuluyor.

İçerisinde kafelere yer verildiği projedeki üç odalı ve bir salonlu dairelerin fiyatı ise 625 bin Türk lirasından başlıyor. Projeden konut satın alımlarında, banka kredisi kullanılabiliyor.

Proje için iletişim bilgileri

Adres: Arslanlar Mahallesi, 35860 – Torbalı/İzmir

Telefon: 0232 220 47 48

Elektronik posta: info@kocinsaat.com.tr

İnternet adresi: http://miakorutorbali.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL