Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Msy Nefes Pendik Mart 2023’te teslim

Msy Nefes Pendik projesi denize yakın, doğa komşu konumda eşsiz bir yaşam fırsatı sunmaktadır. İstanbul’un Pendik İlçesi’nde yer alan proje Msy Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. 7,081 metrekarelik arazi üzerinde 3 blok..

tasinmazhaber.com Msy Nefes Pendik Mart 2023’te teslim

Msy Nefes Pendik projesi denize yakın, doğa komşu konumda eşsiz bir yaşam fırsatı sunmaktadır. İstanbul’un Pendik İlçesi’nde yer alan proje Msy Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. 7,081 metrekarelik arazi üzerinde 3 blok ve 195 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 normal daireler ile 4 artı 1 ve 5 artı 1 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Msy Yapı güvencesi ile tasarlanan proje 7,081 metrekarelik arazi üzerinde konumlanmıştır. Site içerisinde 3 blok ve toplam 195 adet daire yer almaktadır. Bununla birlikte projede ticari alanlar bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 normal daireler ile 4 artı 1 ve 5 artı 1 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Yeşil alanlarla iç içe yaşamak isteyenler için bahçeli daireler de bulunmaktadır. Üstelik mavi ile yaşamayı isteyenler için deniz manzaralı daireler mevcuttur. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 91 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 109 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 176 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her daireye özel için yüksek kapasiteli açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur.

Bahsi geçen proje açık ve kapalı sosyal faaliyet alanlarına sahiptir. Açık sosyal alanlar içerisinde; yüzme havuzu, tematik çocuk oyun alanı, basketbol sahası, barbekü alanı, dinlenme mekanları ve yürüyüş yolları mevcuttur. Kapalı sosyal alanlar içerisinde ise kafeterya ve spor salonu yer almaktadır. Proje, gri su sistemi sayesinde geleceği koruyan mühendislik sistemi özelliğine sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Üstelik bu konutlar pay ölçerli merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Her daireye tahsis edilen depo alanı yer almaktadır.

Msy Nefes Pendik konumu hakkında

Doğaya komşu konumda olan proje, İstanbul’un Pendik İlçesi Çınardere Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Daireler deniz manzarasına sahiptir. Ayrıca Aydos ormanına yakın konumda yer almaktadır. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Pendik Metrosu, Pendik İdo tek araçla ulaşım mesafesindedir. Yakın civarında okullar, üniversiteler, hastaneler ve marketler bulunmaktadır. Üstelik Piazza AVM, İkea Anatolium, Maltepe Park gibi alışveriş merkezleri yakın mesafede yer almaktadır.

Msy Nefes Pendik fiyatları ne kadardır?

Msy Nefes Pendik projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 91 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 3.200.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 109 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 3.950.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 176 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dairelerin fiyatı 7.770.000 TL’den satışa sunulmuştur. Projenin teslim tarihi ise Mart 2023 olarak planlanmıştır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0(545) 580 25 31 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL