Kategoriler
Toki Haberleri

Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet Toki kura sonuçları

Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet Toki kura sonuçları kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Muğla İli, Kavaklıdere İlçesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

100 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet 99 Konut projesinde yer alan konutlar için kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projesinde kalan toplam 99 adet konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. 99 adet konutun ise 66 tanesi 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca 33 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 15 Ağustos 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet 99 Konut projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet 99 Konut kura çekilişi

Bu Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet 99 Konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 15 Ağustos 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 15 Ağustos 2023 tarihinde Salı günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Salı günü saat 11:00’de başlayacaktır. Ve ayrıca Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet 99  Konut Toki Konutları projesinde toplam 99 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 99 adet konut için başvurular yapılmıştır.

Toplu konut projesindeki 2+1 tip daireler brüt 87.17 metrekare büyüklüğündedir. Ayrıca projedeki 3+1 tip dairelerin büyüklükleri ise brüt 108.15 metrekare büyüklüğündedir. Konutların fiyatlarına baktığımızda ise 2+1 tip konutların fiyatları 769.179,29 TL’den başlamaktadır. 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 938.380,23 TL’den başlamaktadır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 180 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 15 Ağustos 2023 tarihinde Salı günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 11:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet 99 Konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Muğla Kavaklıdere Cumhuriyet 99 konut Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…