Kategoriler
Emlak Haberleri Manşet

Nef Bahçelievler doğa ile iç içe

Nef Bahçelievler’in doğayla iç içe bir yaşam hayal ederek özenle hazırlanan peyzajıyla, evinizin dört bir yanını yeşil bahçeler saracak. Projenin orta bölümlerinde yer alacak yeşil peyzaj alanı, kat ve çatı bahçeleriyle de üst katlara taşınacak.

Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nef Bahçelievler projesi 44 bin 326 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

10 blokta toplam 1.023 adet daire ve 14 adet ticari üniteden meydana gelen Nef Bahçelievler projesinde bloklar 6 ile 20 katlı olarak tasarlandı. Projede 60 ay vade ve sıfır faiz ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere toplam dört tip daire seçeneğinin yer alacağı Nef Bahçelievler projesinde daire büyüklükleri ise 40 ile 280 metrekare arasında değişiyor.

44 bin 806 metrekare arsa alanı üzerinde Meydan AVM projesinin olduğu yere inşa edilecek olan Nef Bahçelievler projesinde yaklaşık 1.000 konutun yer alması bekleniyor.

Nef Bahçelievler fiyatları ne kadar?

Timur Gayrimenkul ortaklığı tarafından İstanbul Bahçelievler’de hayata geçirilecek olan Nef Bahçelievler projesinde satılık dairelerin fiyatları 550 bin TL’den başlıyor 2 milyon 500 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Nef Bahçelievler nerede?

Nef Bahçelievler projesi İstanbul Bahçelievler’de Merter-Haznedar bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilecek.

Nef Bahçelievler projesinde kapalı yüzme havuzu, sauna, kafe, AVM, çocuk oyun alanları, fitness salonu, güvenlik, kapalı otopark, restorant, sauna, sinema gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Tel: 444 9 633