Kategoriler
Kampanyalar Manşet

Nef Basın Ekspres’te 4 güne özel kampanya

Nef tarafından İstanbul ili, Bağcılar İlçesi, Güneşli semtinde hayata geçirilen Nef Basın Ekspres 36 projesinde 4 günlük bir kampanya başlattı.

Nef’in yeni projesi Nef Basın Ekspres ‘te Nef müşterilerine özel lansman öncesi avantajların yer aldığı bir kampanyaya imza attı.

Nef, lansman öncesi avantajlardan yararlanabilmeniz için 14 Temmuz 2017 ile 17 Temmuz 2017 tarihleri arasından yapacağınız daire satın alma işleminde tüm lansman fırsatlarına ek olarak yüzde 3 ekstra indirim fırsatından faydalanma imkanı yakalıyorsunuz.

Öncelikli daire seçme fırsatından da yararlanacağınız bu kampanya ile Nef Basın Ekspres projesinden size özel yüzde 0,99 faiz oranı ile kredilendirilerek daire sahibi olabileceksiniz.

Çok yakında satışa çıkacak Nef 36 Basın Ekspres’te lansman öncesi avantajlardan yararlanmak ve yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olmak için 17 Temmuz 2017 son gün.

Metro hattı üzerinde, metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Nef 36 Basınekspres projesinde satılık daire fiyatları 360 bin TL’den başlıyor.

Tel: 444 9 633

Tasinmazhaber.Com