Kategoriler
Proje Haberleri

Nivo Ataköy hemen teslim satışlar

Nivo Ataköy projesi ayrıcalıklı bir yaşamın simgesi olarak tüm beklentilere cevap verebilecek nitelikleri ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu İstanbul’un Bakırköy İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Cathay Group tarafından hayata geçirilmektedir. Üstün mimari tasarıma sahip 2 binada toplam 314 adet daire bulunmaktadır. Daireler ise 1 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Leed sertifikası adayı Nivo Ataköy, üstün mimari anlayışı ile uluslararası standartları temsil etmektedir. Site içerisinde konumlanan 17 katlı 2 binada toplam 314 adet daire yer almaktadır. Bununla birlikte proje kapsamında ticari üniteler de bulunmaktadır. Söz konusu daireler ise 1 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 52 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur.

Çevre dostu olan bina yüzde 30 enerji ve su tasarrufu sağlamaktadır. Asansör, hidrofor, jeneratör, kablo TV, su deposu, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar pay ölçerli merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Fırın, set üstü ocak, vestiyer, klima, spot aydınlatma ve fiber internet gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin uygulaması yapılmaktadır.

Nivo Ataköy konumu hakkında

Proje, İstanbul’un Bakırköy İlçesi Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje yoğun şehir hayatında keyifli molalar yaratmak için tasarlanmıştır. E-5 Yan Yol Caddesi’nde yer almaktadır. Üstelik Nivo Ataköy’ün kalbi olan Meydan Avlu kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı zenginleştirmektedir. Bu sayede mağaza, restoran ve kafeleriyle bölgede yeni ve nitelikli bir çekim merkezi haline gelmektedir.

Nivo Ataköy fiyatları ne kadar?

Nivo Ataköy projesinde fiyatlar daire tipi ve metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca hemen teslim durumundaki projede banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Brüt 52 metrekare olan 1 artı 1 dairelerin fiyatı 2.750.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (212) 244 45 45, 0 (212) 890 61 64 veya 0 (535) 776 53 69 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…