Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Notos Club anahtar teslim

Notos Club projesi eşsiz manzarası ve doğayla iç içe konumu ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Antalya’nın Kaç İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca söz konusu proje Mika South Gayrimenkul A.Ş. tarafından hayata..

tasinmazhaber.com Notos Club anahtar teslim

Notos Club projesi eşsiz manzarası ve doğayla iç içe konumu ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Antalya’nın Kaç İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca söz konusu proje Mika South Gayrimenkul A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Proje kapsamında toplam 14 adet lüks villa bulunmaktadır. Side Mika South Gayrimenkul tarafından satışa sunulan proje hakkında detaylı bilgiler haberimizde verilmiştir.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Mika South Gayrimenkul A.Ş. güvencesi ile yaşama geçirilen projede her biri 3 katlı modern yapıda 14 adet villa yer almaktadır. Bu villalar 5 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 5 artı 1 villa tipindeki konutlar brüt 200 metrekare büyüklüğe sahiptir. Ayrıca 5 artı 1 villalar net 180 metrekare büyüklüğe sahip olmaktadır. Projede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her villaya özel araç park edilebilmesi için açık otopark alanı mevcuttur. Üstelik her villaya özel bahçe kullanım alanı ve açık yüzme havuzu yer almaktadır. Ortak alan içerisinde çocuk oyun parkı, spor alanları, basketbol sahası, yürüyüş parkuru ve Gastropub bulunmaktadır. Her villada ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca tüm villalar merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Villaların giriş kapıları ise yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte bütün villalarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Notos Club konumu hakkında

Antalya’nın Kaş İlçesi’nde yer alan proje Bayındır Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Eşsiz bir konuma sahip olan bu villalar deniz manzarasına hakimdir. Aynı zamanda doğanın içinde benzersiz bir doğa ve yeşil alan manzarasına sahiptir.

Notos Club fiyatları ne kadar?

Notos Club projesinde fiyatlar villaların bulunduğu konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Brüt 200 metrekare olan 5 artı 1 villa tipindeki konutların fiyatı 14.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. 2022 yılının 3. çeyreğinde yaşamın başlamış olduğu projede anahtar teslim yapılmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0537 611 31 93 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL