Kategoriler
Emlak Haberleri

Nurol Zekeriyaköy ön talep topluyor

Minimal ve sade yapısıyla huzurlu yaşamın; modern mimarisi ve donatılarıyla da konforun tadını duyuran Nurol Zekeriyaköy projesindeki ilk etapta yer alan 14 adet villa, ön talep topluyor. Sarıyer ilçesindeki 10 bin 180 metrekare değerinde bir arsa alanı üzerine kurulan projenin ikinci etabında 10 adet villa yer alıyor.

Yaşam alanını ormanın ta içinden alan projenin üçüncü etabı ise bahçe katı ve çatı dubleks tipi evlerden oluşuyor. Proje, şehrin önemli yollarına kolay ulaşım sunuyor.

Nurol Zekeriyaköy projesinde yaşam

Avrupa Yakası’nın betonlaşmanın henüz ele geçirmediği bölgelerin birine konumlandırılan projede Nurol İnşaat’ın imzası bulunuyor. Projenin ilk etabındaki birimlerin en az 300 metrekare değerinde, kendine ayrılmış özel alanı bulunuyor.

Camekânlı ve az katlı yapılardan oluşan projenin ilk etabı, 4 bin 880 metrekarelik alana sahip durumda.Tüm etaplarının toplam 10 bin 180 metrekare büyüklüğündeki inşaat alanına sahip olduğu projenin birinci etabında yüzme havuzu da yer alıyor.

Modern konseptiyle inşa edilecek olan projenin bu etabında, açık ve kapalı olmak üzre ayrı ayrı sosyal tesisler de bulunuyor.

Proje nerede bulunuyor?

Ormanın yanı başında yükselen Nurol Zekeriyaköy projesi, Hacıosman Metro istasyonunun 10 kilometre uzağında bulunuyor. İş merkezlerinin ve uluslararası etkinliklerin yer aldığı Maslak semtine 13 kilometrelik uzaklıkta bulunan projenin alanı, Sarıyer’in merkezine 8 kilometre.

İlk etabının ön talep aşamasında bulunmakta olduğu projenin alanı, Bahçeköy’e 5 kilometrelik uzaklıkta.

Nurol Zekeriyaköy projesi ulaşımda kolaylık sağlıyor

Boğaziçi Köprüsü’nün 22 kilometrelik mesafesine konumlandırılmış durumda olan proje, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 18 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 12 kilometrelik uzaklıkta yer alıyor.

Yeni faaliyete geçen İstanbul Havalimanı’na ise 34 kilometrelik mesafede bulunan proje, temiz havasıyla birlikte sağlıklı yaşam vadediyor.

Adres ve iletişim bilgileri

Nurol Zekeriyaköy Adres: Zekeriyaköy Mahallesi, Sarıyer/İstanbul

Telefon0212 332 01 14

Faks : 0 212 286 80 11

Elektronik Posta: [email protected]