Kategoriler
Toki Haberleri

Ordu Kabadüz Toki kura sonuçları

Ordu Kabadüz Toki kura sonuçları kura çekilişi ile birlikte belli olacaktır. Bu toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Ordu İli, Kabadüz İlçesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

100 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Ordu Kabadüz 74 Konut projesi kapsamında konutların kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projelerindeki toplam 74 adet konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır. 74 adet konutun ise 54 tanesi 2+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Ayrıca 20 tanesi ise 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 18 Ağustos 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Ordu Kabadüz 74 Konut projelerindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Ordu Kabadüz 74 Konut kura çekilişi

Bu Ordu Kabadüz 74 Konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 18 Ağustos 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 18 Ağustos 2023 tarihinde Cuma günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Cuma günü saat 12:00’de başlayacaktır. Ve ayrıca Ordu Kabadüz Toki Konutları projesinde toplam 74 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 78 adet konut için başvurular yapılmıştır.

Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar üzerinden ilk etapta yüzde 10 peşinat ödenmektedir. Kalan tutar ise 180 ay vade ile ödenebilmektedir. Peşinat, sözleşme imzalama aşamasında ödenecektir.

Ordu Kabadüz Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 18 Ağustos 2023 tarihinde Cuma günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 12:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Ordu Kabadüz 74 Konut projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ordu Kabadüz 74 Toki kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…