Kategoriler
Proje Haberleri

Ordu Riva Park Evleri satışları devam ediyor

Ordu Riva Park Evleri projesi prestijli konumu ve lüks kullanım alanları ile alıcılarını bekliyor. Tenteoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen projenin konumu Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde yer almaktadır. Proje kapsamında her biri 11 katlı 2 adet blok yükselmektedir. A ve B bloktan oluşan sitede A blokta 4 artı 1, B blokta ise 3 artı 1 daire seçenekleri mevcuttur. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Tenteoğlu İnşaat güvencesi ile tasarlanan projede her biri 11 katlı 2 adet blok yükselmektedir. Site içerisinde 2 adet blok bulunmaktadır. A ve B bloktan oluşan sitede A blokta 4 artı 1, B blokta ise 3 artı 1 daire tipleri yer almaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 158 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 125 metrekare olmaktadır. 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 211 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 178 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve basketbol sahası bulunmaktadır.

Asansör, kablo TV ve su deposu gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Ebeveyn banyosu ve duşakabin gibi pek çok özellik yer almaktadır. Üstelik parke zemin uygulanması yapılmaktadır.

Ordu Riva Park Evleri konumu hakkında

Proje, Ordu’nun Altınordu İlçesi Karşıyaka Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje şehir merkezine yakın konumdadır. Üstelik konutlar benzersiz ve ferah bir deniz, doğa ve şehir manzarasına hakimdir. Yakın çevresinde market ve eczane gibi pek çok alan mevcuttur. Bununla birlikte dolmuş, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Ordu Riva Park Evleri fiyatları ne kadar?

Ordu Riva Park Evleri projesinde krediye uygun satışlar yapılmaktadır.

Brüt 158 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 dairelerin fiyatları 3 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca brüt 211 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 dairelerin fiyatları ise 5 milyon TL’den başlamaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 444 18 52 veya 0 533 525 52 52 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…