Proje Haberleri Yazar Sevgi EMEK

Özden Park Akşehir projesinde yerinizi ayırın

Konya İli, Akşehir İlçesi, Yarenler Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Özdenler İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Özden Park Akşehir konut projesinde inşaat çalışmaları ve daire satışları tüm..

tasinmazhaber.com Özden Park Akşehir projesinde yerinizi ayırın

Konya İli, Akşehir İlçesi, Yarenler Mahallesi’nde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Özdenler İnşaat firması tarafından inşa edilmiştir. Özden Park Akşehir konut projesinde inşaat çalışmaları ve daire satışları tüm hızıyla devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikler Neler?

Akşehir konut projesi Yarenler Mahallesi’nde yer alan 550 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Konut projesi pek çok noktaya yakın olması ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daireler rezidans konseptinde olup akıllı ev sistemine sahiptirler. Ayrıca daire içleri vestiyer, ebeveyn banyosu, kiler, giyinme odası gibi donanımlara sahiptir. Bunların yanı sıra dairelerde yerden ısıtma, kış bahçeli balkon, duvar kağıdı, görüntülü diafon gibi olanaklar da yer almaktadır.

Projede açık otopark, kapalı garaj, kamera sistemi, jeneratör gibi hizmetler de sunulmaktadır. Özden Park Akşehir konut projesinde yaşam başlamış olup, tek tip daire seçenekleri yer almaktadır. Bu daire tipleri ise 4+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Daireler brüt 205 metrekare olarak tasarlanmıştır. Proje kapsamında toplam 5 adet daireye yer verilmiştir.

Özden Park Akşehir Fiyatları Ne Kadar?

Konya konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairenin bulunduğu kata göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

4+1, brüt 205 metrekare büyüklüğündeki daireler 925 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Konut projesi Akşehir, Yarenler Mahallesinde konumlandırılmıştır. Ayrıca proje şehir merkezi, sağlık kurumları, üniversite, okul, market, ulaşım aksları gibi noktalara da yakın bir lokasyondadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0546 805 80 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL