Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Özkuşak Yaşam Evleri son konutlarla satışta

Özkuşak Yaşam Evleri yazlık projesi prestijli yapılar inşa eden Özbingöl İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu Edirne’nin Keşan İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde 3 blok ve 34 adet daire bulunmaktadır. Bahsi..

tasinmazhaber.com Özkuşak Yaşam Evleri son konutlarla satışta

Özkuşak Yaşam Evleri yazlık projesi prestijli yapılar inşa eden Özbingöl İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu Edirne’nin Keşan İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde 3 blok ve 34 adet daire bulunmaktadır. Bahsi geçen daireler normal ve dubleks villa olmak üzere 2 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Özbingöl İnşaat güvencesi ile tasarlanan proje kapsamında her biri 2 katlı 3 adet konut bloğu konumlandırılmıştır. Modern yapısı ile dikkat çeken bloklarda normal daireler ve dubleks villalar olmak üzere toplam 34 adet konut yer almaktadır. Konutlar ise 2 artı 1 seçeneklerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 normal dairelerin büyüklüğü brüt 75 metrekaredir. 2 artı 1 normal dairelerin net büyüklüğü ise 55 metrekare olmaktadır. 2 artı 1 dubleks villa tipindeki konutların büyüklüğü brüt 110 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dubleks villa tipindeki konutların net büyüklüğü 85 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde yüzme havuzu ve geniş bir peyzaj alanı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak kuzine ve soba kullanımına uygundur. Üstelik elektrikli kombi ve doğalgaz uyumlu kalorifer sistemleri yapılmaktadır. Bunun yanı sıra dairelerin ön ve arka cephesinde olmak üzere toplam 2 adet balkon bulunmaktadır.

Özkuşak Yaşam Evleri konumu hakkında

Proje, Edirne’nin Keşan İlçesi Erikli köyünde inşa edilmektedir. Kendi kendini temizleyebilme sahip bir Körfez olan Saros’a yakın mesafededir. Bu bölge yaz aylarının gözde tatil beldelerinden biridir. Ayrıca bu proje Edirne’den 150 kilometre, İstanbul’dan ise 250 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Özkuşak Yaşam Evleri fiyatları ne kadar?

Özkuşak Yaşam Evleri projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Fiyatlar konut tipine göre farklılık gösterebilmektedir. Üstelik projede uygun araç teklifleri değerlendirilecektir. Brüt 75 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 1.375.000 TL ile 1.425.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca brüt 110 metrekare olan 2 artı 1 dubleks villa tipindeki konutların fiyatı 1.800.000 TL ile 1.825.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (538) 302 11 17 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL