Proje Haberleri Yazar Sevgi EMEK

Paşabahçe Konakları Düzce satışları devam ediyor

Düzce konut projesi İştirak Şehircilik ve Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Düzce İli, Merkez İlçesi, Körpeşler Mahallesi’nde yer almaktadır. Aynı zamanda konut projesinde yer alan dairelerin tamamı tek..

tasinmazhaber.com Paşabahçe Konakları Düzce satışları devam ediyor

Düzce konut projesi İştirak Şehircilik ve Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Düzce İli, Merkez İlçesi, Körpeşler Mahallesi’nde yer almaktadır. Aynı zamanda konut projesinde yer alan dairelerin tamamı tek tip dairelerden meydana gelmektedir. Paşabahçe Konakları Düzce projesi ayrıca yapım aşamasında olup, daireler satışları devam etmektedir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Site içerisinde bulunan proje, Düzce Merkez Körpeşler Mahallesi üzerindeki 16 bin metrekarelik arsa alanı içerisinde inşa edilmektedir. Aynı zamanda Düzce konut projesi modern ve lüks daireleri ile kaliteli bir yaşamı garantilemesi ile dikkat çekmektedir. Daire içleri vestiyer, ebeveyn banyosu, ısıcam, görüntülü diafon gibi donanımlara sahiptir. Bunların yanı sıra daireler akıllı ev sistemine sahip olup uzaktan kumandayla kontrol edilebilmektedir. Ayrıca dairelerde çamaşır odası, gömme dolap, teras gibi olanaklar da yer almaktadır.

Konut projesinde otopark, güvenlik, oyun parkı, yürütüş yolları, spor alanları gibi donanımlar yer almaktadır. Aynı zamanda 9 blokta toplam 144 adet daireden oluşmaktadır. Proje kapsamında tek tip daire seçeneğine yer verilmiştir. Bu daireler 4+1 tip geniş ve ferah daireler olarak tasarlanmıştır. Ayrıca dairelerin büyüklükleri brüt 182 metrekareyle 204 metrekare arasında değişmektedir.

Paşabahçe Konakları Düzce fiyatları ne kadar?

Konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, daire tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca konut fiyatları, konutların bulunduğu kata ve cepheye göre değişmektedir. Bu kapsamda satılık daire fiyatları  975 bin TL’den başlamaktadır.

Brüt 182 metrekare alana sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 975 bin TL’den başlamaktadır.

188 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon TL’den başlamaktadır.

204 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları ise 1 milyon 175 bin TL’den başlamaktadır.

Paşabahçe Konakları nerede yer alıyor?

Düzce konut projesi, Merkez’de Körpeşler Mahallesinde konumlandırılmıştır. Aynı zamanda proje şehir merkezine yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Bunların yanı sıra eczane, sağlık ocağı, market, ulaşım aksları gibi noktalara da yakın mesafededir. Konut projesi Körpeşler Mahallesi, 1431.Sokak,  Merkez / Düzce adresinde yer almaktadır. Firma ise Şerefiye Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Sinem Sokak, No: 2 Merkez / Düzce adresinde yer almaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0380 526 09 99 ve 0532 430 70 81 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL