Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Perla Manzara satışları başladı

Perla Manzara projesi seçkin bir bölgede villalar ve daireler bir arada sunulmaktadır. Projenin konumu Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Akkuş İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2..

tasinmazhaber.com Perla Manzara satışları başladı

Perla Manzara projesi seçkin bir bölgede villalar ve daireler bir arada sunulmaktadır. Projenin konumu Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Akkuş İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 blokta 28 adet daire ve 13 adet villa bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Akkuş İnşaat güvencesi ile tasarlanan projede daireler ve villalar bir arada yer almaktadır. Site içerisinde 2 blokta toplam 28 adet daire yer almaktadır. Bununla birlikte 13 adet özel villa site içerisinde konumlandırılmıştır. Konutlar 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 seçeneklere sahiptir. Üstelik bahçe dubleks ve çatı dubleks olmak üzere çeşitli seçenekler mevcuttur. Satışa sunulan 1 artı 1 konutların büyüklüğü brüt 128 metrekaredir. 2 artı 1 konutların büyüklüğü brüt 150 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 konutların büyüklüğü brüt 213 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Projedeki dairelerin ortak kullanımına özel açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca her villaya ait müstakil açık yüzme havuzu yer almaktadır. Konutlarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte görüntülü diafon sistemi mevcuttur.

Perla Manzara konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Aydın’ın Kuşadası İlçesi Kadınlar Denizi Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje doğa ile iç içe ferah bir konumda yer almaktadır.

Perla Manzara projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 128 metrekare büyüklüğe sahip 1 artı 1 konutların fiyatı 3.500.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 150 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 konutların fiyatı 4.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 213 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 konutların fiyatı 6.000.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (256) 618 12 12 veya 0 (539) 852 77 21 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL