Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Port Residence Plus avantajlı ödeme seçenekleriyle satışta

Port Residence Plus projesi Fiba Art İnş. Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilmektedir. Ayrıca bahsi geçen proje Antalya’nın Aksu İlçesi’nde yer almaktadır. 9.987 metrekarelik arsa alanı üzerinde 3 blok ve 135..

tasinmazhaber.com Port Residence Plus avantajlı ödeme seçenekleriyle satışta

Port Residence Plus projesi Fiba Art İnş. Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilmektedir. Ayrıca bahsi geçen proje Antalya’nın Aksu İlçesi’nde yer almaktadır. 9.987 metrekarelik arsa alanı üzerinde 3 blok ve 135 adet daire bulunmaktadır. Daireler ise 1 artı 1 ve 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Fiba Art İnşaat imzası taşıyan proje 9.987 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Site içerisinde her biri 8 katlı 3 adet konut bloğu yükselmektedir. Bu bloklarda toplam 135 adet daire yer almaktadır. Daireler ise 1 artı 1 ve 2 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 50 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 84 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde 227 metrekarelik yetişkin yüzme havuzu ile 25 metrekarelik çocuk yüzme havuzu bulunmaktadır. Bununla birlikte fitness salonu, çocuk oyun parkı, basketbol ve voleybol sahası, hamam ve sauna yer almaktadır.

Sitede 1 artı 1 daireler için 18 ile 19 metrekare arası, 2 artı 1 daireler için ise 25 metrekarelik bahçe kullanım alanı bulunmaktadır. Site görevlisi, jeneratör, asansör ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Set üstü ocak, klima, parke zemin, vestiyer ve PVC doğrama gibi pek çok farklı özellik yer almaktadır.

Port Residence Plus konumu hakkında

Proje, Antalya’nın Aksu İlçesi Altıntaş Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik projenin çevresinde kreş, cami, eczane, ilkokul, ortaokul ve semt pazarı gibi birçok lokasyon yer almaktadır.

Port Residence Plus fiyatları ne kadar?

Eylül 2023 tarihinde teslimlerinin yapılacağı Port Residence Plus projesinde yüzde 50 peşin, yüzde 50 9 ay vadeli ödeme seçeneği ile satışlar yapılmaktadır. Brüt 50 metrekare olan 1 artı 1 dairelerin fiyatı 2.300.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 84 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 3.500.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (507) 191 68 49 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL