Proje Haberleri Yazar Murat YILMAZ

Residence Inn Deluxia ile göl manzaralı konut

Otel olarak yapılması planlanan ancak konut projesine dönüştürülen Residence Inn Deluxia projesi, 35 metrekare ile 171 metrekare genişlikleri arasında değişen daire seçenekleri sunuyor. Kanal İstanbul projesinin yanı başında kurulan projedeki..

tasinmazhaber.com Residence Inn Deluxia ile göl manzaralı konut

Otel olarak yapılması planlanan ancak konut projesine dönüştürülen Residence Inn Deluxia projesi, 35 metrekare ile 171 metrekare genişlikleri arasında değişen daire seçenekleri sunuyor. Kanal İstanbul projesinin yanı başında kurulan projedeki konutlar, 340 bin liradan başlıyor.

1+0 tip dairelerden 3+1 tip dairelere kadar seçenek sunan projeye Bahçeşehir Göleti’nin manzarası eşlik ediyor. Kaba inşaatı bitmiş durumda olan projenin tesliminin ise 2020 yılının Nisan ayında yapılması planlanıyor.

Proje özellikleri nelerdir?

Residence Inn Deluxia projesinde, açık havuz, kuru temizleme hizmetleri, spor salonu, SPA merkezi, çeşitli etkinliklerin yer alacağı konferans salonu, concierge hizmetleri, alışveriş merkezi bulunuyor. Yanı başındaki göl manzarasının estetik değer kattığı projenin içinde kapalı otopark da mevcut durumda.

Otel konseptinde tasarlanarak diğer konut projelerinden ayrılan bu projede 178 daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin genişlikleri 5 metrekare ile 171 metrekare arasında değişmektedir. Konut projesindeki 1+0 tipteki dairelerden altı adet, 3+1 tipteki dairelerden ise dört adet bulunmaktadır. Geriye kalan daireler 1+1 ve 2+1 tiplerinden meydana gelmektedir.

Residence Inn Deluxia fiyatları nedir?

Teknik Yapı’nın hayata geçirdiği projedeki 1+0 tipindeki daireler 340.000 TL’den başlamaktadır. 1+1 tipindeki dairelerin fiyatları 354.000 TL’den başlamaktadır. 2+1 tipindeki dairelerin fiyatları ise 591.000 TL’den başlamaktadır.

Ön satışı yapılmaya başlanan Residence İnn Deluxia projesindeki konut fiyatına yüzde 25 oranında peşinat ödendikten sonra yüzde 10 indirim yapılıyor. Kalan yüzde 75’lik kısmın yüzde 20’si iki farklı ara ödeme döneminde yarı yarıya ödenmektedir. Kalan yüzde 55’lik fiyat ise şirket içi 0.98 oranıyla 60 ay vadeye bölünürken peşin ödeme yapılan alımlarda ise yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Residence Inn Deluxia nerede yer alıyor?

Bahçeşir 1. Kısım’a inşa edilen yapı, İstanbul Havalimanı’na 30 dakika, Aqua Florya’ya 25 dakika, Mall of İstanbul’a ise 15 dakika, çevresindeki birçok AVM’ye ise yaklaşık 10 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Başakşehir 1. Kısım, Pehlivan Sokak No:5 Başakşehir / İstanbul adresi üzerinde yer alan projeye aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz:

0 212 955 08 75

444 10 08

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL