Kategoriler
Toki Haberleri

Rize Merkez Toki kura sonuçları

Rize Merkez Toki kura sonuçları yapılacak olan çekiliş ile belli olacaktır. Bu Rize Merkez Salarha toplu konut projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı öncülüğünde sosyal konut projesi kapsamında hayata geçirilmektedir. Toplu konut projesi Rize İli, Merkez İlçesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte bu toplu konut projesinde hak sahipliği kura çekilişi yapılacaktır.

250 bin sosyal konut projesi kapsamında başlatılan kampanyada Türkiye genelinde 81 ilde hayata geçirilmektedir. Rize Merkez Toki Konutları projesinde yer alan konutlar için kura çekilişi yapılacaktır. Bu konut projesindeki toplam 91 adet konutun konut belirleme kurası çekilişi yapılacaktır.  3+1 tip dairelerin kura çekilişi yapılacaktır. Ayrıca 91 tanesi 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir. Sosyal konutların kura çekilişleri ise 27 Temmuz 2023 tarihinde başlayacaktır. Çekiliş sonucu ile birlikte Rize Merkez Toki Evleri projesindeki konut sahipleri belli olacaktır.

Rize Merkez 91 Konut kura çekilişi

Bu Rize Merkez 91 Konut projesinde yer alan konutlar için konut belirleme kurası çekilişi 27 Temmuz 2023 tarihlerinde yapılacaktır. Hak sahipliği kura çekilişi 27 Temmuz 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca kura çekilişi Çarşamba günü saat 12:00’de başlayacaktır. Rize Merkez Toki Konutları projesinde toplam 91 adet konutun kura çekilişi yapılacaktır.

Konut Belirleme Kurası çekilişi TOKİ’nin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayınlanacaktır. Projedeki 91 adet konut için başvurular yapılmıştır.

Rize Merkez 250.000 konut Toki kura sonuçları

Toplu konut projesindeki tüm dairelerin kura çekilişi 27 Temmuz 2023 tarihinde Çarşamba günü yapılacaktır. Ayrıca hak sahibi belirleme kura çekilişi saat 12:00’de canlı olarak TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır. Rize Merkez Toki Evleri projelerindeki konutların hak sahipliği kuraları çekildikten sonra daire sahipleri belli olmuştur. Toplu konut projesi hak sahipliği belirleme kuraları ile ilgili detaylı bilgi için 444 86 54 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Rize Merkez 250.000 konut kura çekilişi canlı izle

Diğer Toki haberleri haberleri için tıklayınız…