Kategoriler
Proje Haberleri

Sayf Güneşli satışları başladı

Sayf Güneşli konut projesi Sayf Yapı’nın yeni projesi olarak lüks yaşam alanları ile dikkat çekmektedir. Projenin konumu İstanbul’un Bağcılar İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisinde 12 ile 14 kat arasında değişen 3 adet blok yükselmektedir. Bu bloklarda 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Sayf Yapı güvencesi ile tasarlanan projede 12 ile 14 kat arasında değişen 3 adet blok yükselmektedir. Bahsi geçen bloklarda 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut seçenekleri yer almaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 120 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 134 ile 175 metrekare arasında değişmektedir. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Sosyal alanlar içerisinde çocuk oyun parkı ve spor alanı bulunmaktadır.

Asansör, hidrofor, jeneratör, kablo TV, su deposu, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar pay ölçerli merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Ankastre mutfak seti, ebeveyn banyosu, duşakabin, Hilton lavabo, gömme dolap, kiler, vestiyer, mobilyalar, klima ve panjur sistemi gibi pek çok özellik yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Sayf Güneşli konumu hakkında

Proje, İstanbul’un Bağcılar İlçesi Güneşli Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Merkezi konumda yükselen proje doğa ve şehir manzarasına sahiptir. Muhitinde alışveriş merkezi, eğlence merkezi, market, semt pazarı ve spor salonu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Dolmuş, Marmaray, metrobüs, metro, minibüs ve otobüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Sayf Güneşli fiyatları ne kadar?

Sayf Güneşli projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 120 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 3.000.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 134 ile 175 metrekare arasında olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 3.610.000 TL ile 4.310.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (212) 515 69 46 veya 0 (535) 289 90 90 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…