Proje Haberleri Yazar Fulya GÜRBÜZ

Şehr-i Lokman Suites Defne Kayseri’de yükseliyor

Şehr-i Lokman Suites Defne konut projesi modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanan daireleri ile sahiplerini bekliyor. Kayseri’nin Kocasinan İlçesinde yükselen proje İBF Doğan İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda..

tasinmazhaber.com Şehr-i Lokman Suites Defne Kayseri’de yükseliyor

Şehr-i Lokman Suites Defne konut projesi modern mimarisi ve kaliteli malzemelerle tasarlanan daireleri ile sahiplerini bekliyor. Kayseri’nin Kocasinan İlçesinde yükselen proje İBF Doğan İnşaat firması güvencesiyle hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda site içerisinde bulunan bu konutlar tek konut tipine sahiptir. Proje ayrıca yapım aşamasında olup, daireler özel fiyatlarla satıştadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Proje, Şeker Mahallesi üzerindeki arsa alanı içerisinde inşa edilmektedir. Aynı zamanda Şehr-i Lokman Suites Defne lüks ve geniş daireleri ile kaliteli bir yaşamı garantilemesi ile dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daireler akıllı ev sistemlerine sahip olup, uzaktan dahi kontrol edilebilmektedir. Ayrıca daire içlerinde yangın-hırsız alarmı, vestiyer, ebeveyn banyosu, gömme dolap, ankastre set, görüntülü diafon gibi olanaklara sahiptir.

Tek bloktan meydana gelen projede oyun parkı, kapıcı, güvenlik, otopark, kamera sistemi gibi olanaklar bulunmaktadır. Kayseri Kocasinan konut projesinde tek tip daire seçeneğine yer verilmiştir. Proje 3+1 tip dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda dairelerin büyüklükleri brüt 170 metrekare olarak tasarlanmıştır. Proje kapsamında toplam 45 adet daire ve ticari birimler yer almaktadır.

Şehr-i Lokman Suites Defne konumu ve fiyatları hakkında

Şehr-i Lokman Suites Defne konut projesi, Şeker Mahallesi’nde Şehir Hastanesinin yanı başında konumlandırılmıştır. Aynı zamanda proje, okul, sosyal alanla Nuh Naci Yozgan Üniversitesi, terminal, tramvayın hemen yanı başındadır. Projenin 2023 Eylül ayında teslim edilmesi planlanmaktadır.

Bu konutlarda fiyatları dairenin bulunduğu kat ve cepheye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Proje kapsamında satışları devam eden daireler lansmana özel avantajlarla satışa sunulmaktadır.

170 metrekare alanlara sahip 3+1 tip daireler 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Ayrıca daire satışlarında özel kredi, cazip ödeme koşulları sunulmaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 444 91 38 ve 0542 423 14 23 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL