Kategoriler
Proje Haberleri

Söğütlü Seyri Sefa Evleri peşinat ve taksitli ödeme seçenekleriyle satışta

Söğütlü Seyri Sefa Evleri projesi dikkat çeken mimari tasarımı ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Trabzon’un Akçaabat İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bahsi geçen proje Sürkar İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 blok ve toplam 80 adet daire bulunmaktadır. Daireler ise 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Sürkar İnşaat güvencesi ile yaşama geçirilen proje kapsamında her biri 10 katlı olmak üzere 2 adet konut bloğu yükselmektedir. Site içerisinde yükselen bu bloklara toplam 80 adet daire yer almaktadır. Daireler ise 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 170 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 137 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur.

Bloklarda asansör sistemi, kablo TV ve merkezi uydu sistemi gibi birçok özellik yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Her biri boyalı olan dairelerde PVC doğrama, alüminyum doğrama, ısıcam ve alaturka tuvalet gibi pek çok farklı özellik bulunmaktadır. Bunun yanı sıra seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Söğütlü Seyri Sefa Evleri konumu hakkında

Proje, Trabzon’un Akçaabat İlçesi Söğütlü Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Şehir merkezine yakın konumda yükselen projede konutlar deniz manzarasına sahiptir. Çevresinde market, hastane, eczane, cami, üniversite ve polis merkezi bulunmaktadır. Üstelik dolmuş ve minibüs durakları yakın mesafede yer almaktadır.

Söğütlü Seyri Sefa Evleri fiyatları ne kadar?

Söğütlü Seyri Sefa Evleri projesinde her bütçeye uygun peşinat ve taksitli ödeme kolaylığı gibi uygun ödeme seçenekleri mevcuttur. Brüt 170 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.350.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (537) 303 26 61 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…