Proje Haberleri Yazar Cevat ASLAN

Studio Canyon Kepez Aralık 2022’de teslim

Studio Canyon Kepez konut projesi yüzde 95 tamamlanmış olup iskan başvurusu yapılmıştır. Projenin konumu Antalya’nın Kepez İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bahsi geçen proje GLR Yapı İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 8.656..

tasinmazhaber.com Studio Canyon Kepez Aralık 2022’de teslim

Studio Canyon Kepez konut projesi yüzde 95 tamamlanmış olup iskan başvurusu yapılmıştır. Projenin konumu Antalya’nın Kepez İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bahsi geçen proje GLR Yapı İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. 8.656 metrekarelik arsa alanı üzerinde toplam 316 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 1 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

GLR Yapı İnşaat güvencesi ile tasarlanan proje 8.656 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Modern mimari yapısı ile dikkat çeken binada toplam 316 adet daire yer almaktadır. Daireler ise 1 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 1 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 45 metrekaredir. Ayrıca 1 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 35 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Bununla birlikte kartlı giriş sistemine sahiptir. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur. Projede oldukça geniş bir sosyal donatı yer almaktadır. İçerisinde 2 Adet 215 metrekarelik yüzme havuzu, Fitness, spor salonu, 10 adet 100 metrekarelik ortak kullanım terasları ve geniş yeşil alanlar bulunmaktadır.

Asansör, hidrofor, jeneratör, kablo TV, su deposu, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak Amerikan mutfak modeline sahip olmakla birlikte ankastre mutfak seti, beyaz eşya ve set üstü ocak gibi pek çok özellik yer almaktadır. Geniş koridorlara sahip dairelerde Fransız balkonlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Studio Canyon Kepez konumu hakkında

Proje, Antalya’nın Kepez İlçesi Altınova Orta Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Merkezi konumda yer alması ile ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Mall Of Antalya, IKEA ve metroya 1 kilometre uzaklıktadır. Bununla birlikte havaalanına 2 kilometre mesafede yer almaktadır.

Studio Canyon Kepez fiyatları ne kadar?

Studio Canyon Kepez projesinde yatırıma uygun ve yüzde yüz kazanç sağlama fırsatı mevcuttur. Söz konusu projede kurumsal kiralama yapılmaktadır. Brüt 45 metrekare olan 1 artı 1 dairelerin fiyatı 1.850.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca projenin teslimi Aralık 2022 tarihinde yapılacaktır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 (555) 552 42 00 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL