Kategoriler
Proje Haberleri

Sur Yapı Antalya Suites yüzde 25 indirim fırsatıyla satışta

Sur Yapı Antalya Suites konut projesinde avantajlı ödeme planı fırsatı ile satışlar başlamıştır. Kepez konut projesinde Yeni Evim kampanyası kapsamında düşük taksitle ödemeye başlanabilmektedir. Antalya konut projesi Sur Yapı firması tarafından hayata geçirilmektedir. Konut projesi Antalya İli, Kepez İlçesi’nde yer almakta ve inşa edilmektedir. Firma bu konut projesi ile Yeni Konut Finansman Modeli’ne destek vermektedir. Böylece düşük faiz ve uzun vade imkanı ile konut sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Proje ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikleri neler?

Sur Yapı firması, Antalya Kepez konut projesinde “Yeni Evim” kampanyası kapsamında avantajlı ödeme planı fırsatıyla satışlara başladı. Yeni Konut Finansman Modeli ile desteklenen proje, orta gelir grubuna hitap etmektedir. Konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları 1 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır. Proje, yüzde 25 indirim kampanyası ile özellikle orta gelirli ailelerin ilgisini çekmektedir.

Sur Yapı firması 2023 yılına üç yeni proje ile başlamaktadır. Projelere baktığımızda bir tanesi Antalya’da yer alan Sur Yapı Antalya Suites projesidir. Ayrıca firmanın bir diğer projesi İstanbul, Ümraniye’de yer alan Sur Yapı Cevher projesidir. Bunların dışında ayrıca üçüncü proje ise Sur Yapı Exen Konakları projesi yer almaktadır. Söz konusu konut projelerinin detayları henüz belli değildir.

Ancak Antalya’da hayata geçirilecek olan konut projesinin ortak gelir grubuna hitap edecek şekilde tasarlandığı firma yetkilileri tarafından belirtilmektedir. Bu projelerde ise indirim kampanyası başlatılmıştır. Antalya konut projesinde yer alan konut bloklarının üzerinde yüzme havuzu yer almaktadır. Bu havuzdan ise deniz manzarası görülebilmektedir.

Konut projesinde kampanya kapsamında yüzde 25 indirim fırsatı sunulmaktadır. Kampanya kapsamında Sur Yapı Antalya Suites projesi firma tarafından orta gelirli grubuna uygun hale getirilmiştir.  Orta gelir grubuna göre tasarlanan ve özel olarak geliştirilen Antalya Suites konut projesinde yüzde 25 indirim fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca bu konut projesinde satılık daire fiyatları ise 1 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır.

Sur Yapı Antalya Suites fiyatları ne kadar?

Konut projesinde satılık daire fiyatları dairenin tipine ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca konut fiyatları, evlerin bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda bakıldığında daire fiyatları 1 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır.

Ödeme planı olarak bakıldığında ise 1 milyon 600 bin TL’lik daire için ilk yıl 5 bin 700 TL taksit ödemesi yapılmaktadır. Ayrıca vade olarak ise 180 ay vade ile ödeme imkanı projede sunulmaktadır.

Yeni Evim kampanyası kapsamında başlatılan Yeni Konut Finansman Modeli ile daire sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Kredi kullanmak için şartları uygun olmayanlar için Sur Yapı farklı ödeme planı fırsatı sunmaktadır. Sur Yapı bünyesinde alternatif ödeme planları arasında 72 aya varan özel ödeme planı imkanı sunulmaktadır.

Yeni Evim kampanyası kapsamında ilk 3 yıl düşük taksit ve yüzde 0.69’dan başlayan faiz oranı ve 15 yıl vade fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca yüzde 25 indirim ve yüzde 10 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı da sunulmaktadır.

Sur Yapı Antalya Suites projesinde yüzde 25 indirim fırsatı sunulmaktadır. Kampanya kapsamında, orta gelirli ailelerin bütçelerine uygun olarak fiyatlandırılan daireler satışa sunulmaktadır. Konut projesinde yer alan daire fiyatları 1 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır.

Ödeme planı nasıl?

Konut projesindeki daireler için ödeme planı da avantajlıdır. İlk yıl 5 bin 700 TL taksit ödemesi yapılmaktadır ve vade olarak 180 ay vade ile ödeme imkanı sunulmaktadır. Yeni Evim kampanyası kapsamında ise ilk 3 yıl düşük taksit ve yüzde 0.69’dan başlayan faiz oranı ve 15 yıl vade fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca yüzde 10 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı da sunulmaktadır.

Sur Yapı Finansman Modeli

Sur Yapı firması, Yeni Evim kampanyası kapsamında başlattığı Yeni Konut Finansman Modeli ile daire sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Kredi kullanmak için şartları uygun olmayanlar için Sur Yapı farklı ödeme planı fırsatı sunmaktadır. Sur Yapı bünyesinde alternatif ödeme planları arasında 72 aya varan özel ödeme planı imkanı sunulmaktadır.

Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 444 5 787 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız…