Projeler Yazar Mehmet

Sur Yapı İzmir projesi

Sur Yapı, Torunlar ve Hayat Kimya ile birlikte 2007 yılında satın alınan Türk Henkel’e ait Turyağ Fabrikası arazisi üzerinde yeni bir projeye başlamayı planlıyor. Yaklaşık 400 milyon dolarlık bir yatırımla..

tasinmazhaber.com Sur Yapı İzmir projesi

Sur Yapı, Torunlar ve Hayat Kimya ile birlikte 2007 yılında satın alınan Türk Henkel’e ait Turyağ Fabrikası arazisi üzerinde yeni bir projeye başlamayı planlıyor.

Yaklaşık 400 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilmesi beklenen Sur Yapı İzmir projesi İzmir’in Bayraklı İlçesi’nde yer alıyor.

Sur Yapı, Torunlar ve Hayat Kimya ortaklığı tarafından kurulan Nokta İnşaat Turizm Yatırım Tic. A.Ş adına kayıtlı olan arsa üzerinde inşa edilmesi planlanan Sur Yapı İzmir projesinin 147 bin metrekare inşaat alanına sahip olması bekleniyor.

İmar durumu ile ilgili mahkeme sürecinde olduğu belirtilen Sur Yapı İzmir projesinin karma bir proje olarak yükselmesi bekleniyor.

İzmir, Bayraklı’da deniz kenarındaki nadir arsalardan biri üzerinde inşa edilecek olan Sur Yapı İzmir projesinde yer alan rezidans kulesinin 35 katlı olarak inşa edilmesi planlanmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL