Kategoriler
Emlak Haberleri

Sur Yapı Mutlu Evler Türkiye kampanyası başlattı

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen toplam 11 adet projenin dahil edildiği “Mutlu Evler Türkiye Kampanyası” başladı.

10 tanesi İstanbul’da 1 tanesi Bursa’da inşa edilen projeler için Mutlu Evler Türkiye Kampanyası başlatan Sur Yapı yine dev bir kampanyaya imza atmış oldu.

600 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunulan kampanyaya dahil olan projeler ise şöyle; İstanbul Anadolu yakasında yer alan Muhit Sancaktepe, Şehir Konakları Ümraniye, Yeşil Mavi Maltepe, Gölbahçe Sultanbeyli, İlkbahar Sultanbeyli, Lavender Sancaktepe ve Excellence Koşuyolu projeleri, Avrupa Yakasında yer alan Bahçeyaka Ispartakule, Topkapı Evleri, Tempo City Kağıthane projeleri ile Bursa’da hayata geçirilen Marka Rezidans Bursa projeleridir.

Sur Yapı’nın başlattığı Mutlu Evler Türkiye kampanyasında Muhit Sancaktepe projesinde 600 TL’den başlayan taksitlerle, Şehir Konakları Ümraniye projesinde 900 TL’den başlayan taksitlerle, Yeşil Mavi Maltepe projesinde 990 TL’den başlayan taksitlerle, Gölbahçe Sultanbeyli projesinde 1.360 TL’den başlayan taksitlerle, İlkbahar Sultanbeyli projesinde 1.370 TL’den başlayan taksitlerle, Lavender Sancaktepe projesinde 1.390 TL’den başlayan taksitlerle, Excellence Koşuyolu projesinde 2.130 TL’den başlayan taksitlerle, Bahçeyaka Ispartakule projesinde 670 TL’den başlayan taksitlerle, Topkapı Evleri projesinde 900 TL’den başlayan taksitlerle, Tempo City Kağıthane projesinde 1.200 TL’den başlayan taksitlerle, Marka Rezidans Bursa projesinde 1.150 TL’den başlayan taksitlerle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Toplam 300 adet daire ile sınırlı olan  Sur Yapı’nın başlattığı kampanya kapsamında teslime kadar sadece 600 TL taksit ve 120 ay vade imkânı ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Ayrıca liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor. İndirimli fiyat üzerinden ise yüzde 15 peşinat alınıyor. Sonrasında ise 120 ay 0,55 vade ile teslime kadar 600 TL´den başlayan taksitlerle ödeme yapılıyor.

Tel: 444 5 787

Tasinmazhaber.Com