Kategoriler
Kampanyalar Manşet

Sur Yapı Süperstar Kampanyası’nda son gün 24 Haziran

Sur Yapı tarafından “Yılın Süperstar Kampanyası yine Sur Yapı’dan” sloganı ile başlatılan Aynen Öyle kampanyası 24 Haziran 2017 tarihinde sona eriyor.

Sur Yapı’nın Yılın Süperstar Kampanyasında sıfır faiz sıfır peşinat ile 14 projede daire sahibi olmak isteyenlere 24 Hazirana kadar kaçırılmayacak büyük fırsatlar sunuyor.

Sur Yapı, İstanbul ve Bursa olmak üzere toplam iki şehirde ve 11 ilçede hayata geçirdiği 14 projede geçerli olan bu kampanyayı 500 daire ile sınırlı tuttu.

Sur Yapı’nın “Aynen Öyle” kampanyası, Sancaktepe’de Sur Yapı Lavender, Sultanbeyli’de Sur Yapı İlkbahar 1-2 ve Sur Yapı Gölbahçe Evleri, Ümraniye’de Şehir Konakları ve Sur Yapı Exen İstanbul, Koşuyolu’nda Sur Yapı Excellence, Maltepe’de Sur Yapı Yeşilmavi, Eyüp’te Sur Yapı Axis Ofis, Ispartakule’de Sur Yapı Bahçeyaka, Güneşli’de Mirage Rezidans, Kağıthane’de Sur Yapı Tempo City, Sur Yapı Topkapı Evleri ve Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projelerini kapsıyor.

14 projenin yer aldığı Sur Yapı’nın Yılın Süperstar Kampanyasında 60 ay vade sıfır faiz ve sıfır peşinat, 120 ay vadeli ödeme seçeneğinde yüzde 0.45 faiz oranı ile daire sahibi olmak için son gün 24 Haziran.

Tel: 444 5 787