Kategoriler
Proje Haberleri

Tepe Elit Kütahya satışları başladı

Tepe Elit Kütahya projesi ultra lüks standartları ile kullanıcılarını bekliyor. Projenin konumu Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Tepekan İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 4 katlı 3 blokta toplam 23 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Tepekan İnşaat firması güvencesi ile geliştirilen projede 4 katlı 3 blok yükselmektedir. Söz konusu bloklarda toplam 23 adet daire yer almaktadır. Bununla birlikte bloklarda ticari üniteler de mevcuttur. Daireler ise 3 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 135 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 120 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Bloklarda asansör sistemi yer almaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Konutlar bağımsız ısıtma sistemine sahiptir. Giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Tüm dairelerde ferah yapıda balkon alanları yer almaktadır.

Tepe Elit Kütahya konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Kütahya’nın Tavşanlı İlçesi Durak Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Ayrıca Ekizler Cadde’si üzerinde yükselen proje toplu taşıma araçlarına yakın bir lokasyonda konumlandırılmıştır.

Tepe Elit Kütahya projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklılık göstermektedir. Brüt 135 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.500.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 274 614 39 92 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…