Toki Haberleri Yazar Mehmet

Toki Denizli Güney Tilkilik kura sonuçları belli oldu

Toplu konut projesi T.C Toplu Konut İdaresi Başkalığı tarafından hayata geçirilmektedir. Proje ihalesi yapıldıktan sonra ihaleyi kazanan firma tarafından inşa edilmektedir. Denizli Güney Tilkilik Toki konutları projesi Denizli İli, Güney..

tasinmazhaber.com Toki Denizli Güney Tilkilik kura sonuçları belli oldu

Toplu konut projesi T.C Toplu Konut İdaresi Başkalığı tarafından hayata geçirilmektedir. Proje ihalesi yapıldıktan sonra ihaleyi kazanan firma tarafından inşa edilmektedir. Denizli Güney Tilkilik Toki konutları projesi Denizli İli, Güney İlçesi, Tilkilik Mahallesi’nde yer almaktadır. 100.000 Sosyal Konut projesi kapsamında hayata geçirilen projedeki kalan son dairelerin kuraları çekildi. Toki Denizli Güney Tilkilik kura sonuçları TOKİ’nin resmi internet sitesinde akşam saatlerinde yayınlanacaktır. Ayrıca sonuçlara web sitemiz içerisinde yer alan linklerden de ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Denizli Güney Tilkilik Toki Konutları projesinde toplam 118 daire yer almaktadır. Bu 118 adet dairenin ise 44 tanesinin kura çekilişi yapılmıştır. Toplu konut projesinde yer alan konutlar 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmıştır. 44 adet konutun 38 tanesi 2+1 meskenlerden meydana gelmektedir. Ayrıca kalan 6 adet ev ise 3+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Projede yer alan 44 adet konut 20 Haziran 2022 ile 24 haziran 2022 tarihleri arasında kuralı satış yöntemi ile satışa sunulmuştur. Başvuru bedeli olarak ise 2+1 daireler için 1.000 TL, 3+1 tip daireler için 2.000 TL ödenmiştir.

Toki Denizli Güney Tilkilik Evleri projesinde 2+1 daireler brüt 87.07, net ise 68.87 metrekare büyüklüğündedir. 3+1 tip daireler ise brüt 102 metrekare, net ise 81.86 metrekare büyüklüğündedir. Ödeme planı olarak bakıldığında ise yüzde 10 peşinat ödendikten sonra kalan tutar 180 ay vade ile ödenebilmektedir.

Denizli Güney Tilkilik Toki Konutları projesinde daire fiyatları daire tipine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca fiyatları, konutun yer aldığı kata ve cepheye göre değişmektedir.

Bu kapsamda 2+1 tip dairelerin fiyatları 498.957,80 TL’den başlamaktadır. Fiyatlar 614.808 TL’ye kadar yükselmektedir.

Projede yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları 579.834,20 TL’den başlamaktadır. Fiyatlar 710.278,13 TL’ye kadar yükselmektedir.

Toki Denizli Güney Tilkilik kura sonuçları

Hayata geçirilen konut projesinde kura çekilişi yapıldıktan sonra kura isim listesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin web sitesinde yayınlanmaktadır. Kura isim listelerine ayrıca web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Kura çekilişi yapılıp kura listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki linklere tıklayarak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı’nda inşa edilen toplu konut projesinin kura sonuçları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen vatandaşlar 444 86 54 numaralı telefonu arayabilir.

Diğer Toki Haberleri için tıklayınız….

Kura sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL