Toki Haberleri Yazar Mehmet

Toki emekliyi ev sahibi yapmaya devam ediyor

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan konut ihtiyacının karşılanması ile ilgili çalışmalar devam ederken emekli vatandalar da ev sahibi olmaya devam ediyor. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından başlatılan emekli vatandaşları..

tasinmazhaber.com Toki emekliyi ev sahibi yapmaya devam ediyor

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan konut ihtiyacının karşılanması ile ilgili çalışmalar devam ederken emekli vatandalar da ev sahibi olmaya devam ediyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından başlatılan emekli vatandaşları ev sahibi yapma projesi kapsamında Tokat’ın Niksar İlçesi’nde yeni konutlar yapılmaya devam ediliyor.

Toplam 306 adet dairenin yer aldığı Toki Tokan Niksar konutları projesindeki dairelerin 173 tanesi emekli vatandaşlara ayılmış durumda. Bu 173 adet daireden birine sahip olmak isteyen emekli vatandaşların 27 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor. 173 konut için başvuru tarihi 7 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecek.

Toki Tokat Niksar Emekli konutları projesinde yapılacak olan ön başvurular için 1.000 TL tutarında bir ödeme yapılması gerekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL