İhaleler Toki Haberleri Yazar Mehmet

Toki Kırşehir Akpınar ihalesi yapıldı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kırşehir ili, Akpınar İlçesi’nde hayata geçirilen Toki Kırşehir Akpınar konutları projesinin ihalesi yapıldı. Toplam 141 tane evlerin yer aldığı Toki Kırşehir Akpınar evleri..

tasinmazhaber.com Toki Kırşehir Akpınar ihalesi yapıldı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kırşehir ili, Akpınar İlçesi’nde hayata geçirilen Toki Kırşehir Akpınar konutları projesinin ihalesi yapıldı.

Toplam 141 tane evlerin yer aldığı Toki Kırşehir Akpınar evleri projesinin ihalesi 22 Haziran 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi. Toki Kırşehir Akpınar projesinde 141 adet evin dışında ayrıca ticaret merkezi ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi de yer alıyor.

Yöresel mimari göz önünde bulundurularak inşa edilecek olan Toki Kırşehir Akpınar konutları projesinde yer alan konut blokları zemin kat+3 normal katlı olarak hayata geçirilecek. Toki Kırşehir Akpınar projesinde bulunan dairelerin 109 tanesi 2+1 ve 32 tanesi ise 3+1 tipinde projelendirildi.

Kırşehir, Akpınar’da inşa edilecek olan Toki Kırşehir Akpınar konutları projesinde geleneksel mimarinin modernize edildiği bir anlayış hâkim oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL