Kategoriler
Proje Haberleri

Tual Mabeyin Konya’da yükseliyor

Konut projesi Konya’nın yükselen bölgesi Selçuklu, Parsana Mahallesi’nde hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Dağ Mühendislik firması tarafından inşa edilmektedir. Tual Mabeyin konut projesinde ön talep avantajları ile daire satışları devam etmektedir. Projede yer alan daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikleri neler?

Konut projesi 22 bin 370 metrekareli arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Ayrıca konut projesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 tip daire seçenekleri yer almaktadır. Söz konusu dairelerin büyüklükleri ise 158 metrekare ile 235 metrekare arasında değişmektedir.  Projede yer alan 3+1 tip daireler 158.44 ile 158.51 metrekare arasında değişmektedir. 4+1 tip daireler 182.73 ile 200.81 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 5+1 tip daireler ise 209.81 ile 235.86 metrekare arasında değişmektedir.

Dağ Mühendislik firması, yatay mimariyi eşsiz bir proje ile Konya’nın en merkezi konumuna getirmiştir. Aynı zamanda bu proje ile bambaşka bir yaşam fırsatı sunmaktadır. “Nefes ve Sağlık” anlayışı ile tasarlanan Tual Mabeyin konut projesi lüks mimari yapısı, bahçe bölümleri, geniş yeşillik alanları ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda sosyal tesisleri, odalarda yer alan özel iklimlendirme sistemi, çevresinde bulunan park ve bahçeler, spor salonları ile de site içerisinde sakin bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Ayrıca yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness salonu gibi sosyal alanlar yer almaktadır.

Tual Mabeyin daire fiyatları ne kadar?

Konya konut projesi az katlı tasarımı ve sağlıklı ev konsepti ile beğeni toplamaktadır. Proje kapsamına 3+1, 4+1 ve 5+1 tip dairelere yer verilmektedir. Tual Mabeyin konut projesi için henüz ödeme şartları ve daire fiyatları belirlenmemiştir. Ancak yüzde 40 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca 30 ay vade imkanı sunulmaktadır. Bunula birlikte yüzde 30 peşinat ve 24 ay vade imkanı da bulunmaktadır. Üstelik 1 yıl ödemesiz ödeme planı da seçenekler arasında yer almaktadır.

Projenin Konumu

Konya konut projesi, şehrin en gözde konumunda, eşsiz bir yaşam fırsatı sunmaktadır. Proje, Stad, Ecdat Parkı ve Kelebek Bahçesi’ne yakın mesafede bulunmakta ve aynı zamanda 3. Etap metro istasyonunun yanında konumlanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi ve İletişim

Tual Mabeyin konut projesi hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 9 324 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Projeyle ilgili güncel bilgileri edinebilir, daire seçenekleri ve ödeme planları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tual Mabeyin konut projesi hangi firmanın tarafından inşa edilmektedir?

Konut projesi Dağ Mühendislik firması tarafından inşa edilmektedir.

Projede hangi daire tipleri bulunmaktadır?

Bu projede 3+1, 4+1 ve 5+1 tip daire seçenekleri bulunmaktadır.

Projedeki dairelerin büyüklükleri nasıl değişmektedir?

Dairelerin büyüklükleri 158 metrekare ile 235 metrekare arasında değişmektedir.

Konut projesi nerede yer almaktadır?

Konya’nın Selçuklu ilçesinde, Parsana Mahallesi’nde bulunmaktadır.

Daire sahibi olmak için ne gibi ödeme seçenekleri sunulmaktadır?

Tual Mabeyin konut projesinde yüzde 40 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca farklı vadeli ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 9 324 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…