Proje Haberleri Yazar Buse GÜLER

Vadi Koru’da ekstra indirim fırsatı

Vadi Koru projesi, alıcıları için birçok ödeme seçeneği sunup ekstra indirimler ve vade farksız taksitler yaparak ilgi görüyor. Vadi Koru projesi, İstanbul Sarıyer’de inşa edilecek. Yapımcı firma olarak Vadi Koru..

tasinmazhaber.com Vadi Koru’da ekstra indirim fırsatı

Vadi Koru projesi, alıcıları için birçok ödeme seçeneği sunup ekstra indirimler ve vade farksız taksitler yaparak ilgi görüyor.

Vadi Koru projesi, İstanbul Sarıyer’de inşa edilecek. Yapımcı firma olarak Vadi Koru projesinde İnvest İnşaat imzası bulunuyor.

Vadi Koru projesi, ödeme seçeneklerinin haricinde alıcılarına sunduğu konut seçenekleri ile de ilgi görüyor. Alıcılar için dairelerin yanı sıra ofis ve dükkanlar da Vadi Koru projesi kapsamında yaşama kazandırılacak olan konutlardan.

20 bin metrekarelik arsa alanında inşa edilecek olan Vadi Koru projesinde 242 konut, 84 ofis, 13 adet de dükkan bulunuyor.

Vadi Koru projesinden konut sahibi olmak isteyen alıcılar, firma bünyesinde %25 peşinat vererek 11 ay, %40 peşinat vererek de 14 ay vade farksız taksit yaptırabilirler. Aynı zamanda ödeme seçeneği olarak banka kredisi tercih eden yatırımcılar için ekstra indirim fırsatı da sunuluyor.

Projenin 2019 Temmuz’da teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon : 444 39 94

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL