Kategoriler
Proje Haberleri

Verona Garden Safranbolu satışları devam ediyor

Verona Garden Safranbolu projesi Karabük İli, Safranbolu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje ASD İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 3+1 ve 4+1 daireler ile 4.5+1 dubleks konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin özellikleri neler?

Proje içerisinde 3+1 ve 4+1 daireler ile 4.5+1 dubleks konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 3+1 dairelerin büyüklüğü brüt 150 metrekaredir. 3+1 dairelerin net büyüklüğü 127 metrekaredir. 4+1 dairelerin büyüklüğü brüt 225 metrekaredir. 4+1 dairelerin net büyüklüğü  150 metrekaredir. 4.5+1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 275 metrekaredir. Ayrıca 4.5+1 dubleks dairelerin net büyüklüğü 180 metrekare olmaktadır.

Konut projesinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca kamelyalar, fitness salonu ve çocuk oyun parkı gibi sosyal faaliyet alanları bulunmaktadır.

Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Mutfak içerisinde ankastre mutfak seti bulunmaktadır. Yatak odalarında giyinme odası ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde Hilton lavabo ve duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır.

Verona Garden Safranbolu konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Karabük’ün Safranbolu İlçesi Esentepe Mahallesi’nde inşa edilmektedir.

Verona Garden Safranbolu projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir.

Brüt 160 metrekare büyüklüğe sahip 3+1 dairelerin fiyatları 4.000.000 TL’den başlamaktadır.

Ayrıca 170 metrekare brüt büyüklüğe sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları 5.500.000 TL’den başlamaktadır.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0370 415 26 67 veya 0546 961 66 10 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Emlak haberler için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir