Proje Haberleri Yazar Buse GÜLER

Villa Hirazen nerede?

Kocaeli şehrine bağlı bulunan Başiskele ilçesinde Villa Hirazen projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ekcan Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu..

tasinmazhaber.com Villa Hirazen nerede?

Kocaeli şehrine bağlı bulunan Başiskele ilçesinde Villa Hirazen projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ekcan Grup firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan villalar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Villa Hirazen projesi bünyesinde 52 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Alemdağ Mahallesi’nde inşa edildi. Villa Hirazen projesi Elmalı Sokak No:15’te yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Villa Hirazen projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 180 metrekare ile 256 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Villa Hirazen projesindeki 3+1 konutlar 820 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 5+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 150 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı!

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL