Kategoriler
Proje Haberleri

VN Kartal satışları devam ediyor

VN Kartal projesi İstanbul İli, Kartal İlçesi, Esentepe Mahallesi’nde yer almaktadır. Konut projesi Neva Prestij ve Vizör Grup ortaklığı tarafından hayata geçirilmektedir. İstanbul’un en gözde bölgelerinden olan Kartal’da ışıl ışıl yükselen proje ticari alan ve dairelerden oluşmaktadır. Projenin detayları ve daire özellikleri haberin devamında mevcuttur.

Proje özellikleri neler?

VN Kartal toplam 20 bin 485 metrekare yüzölçümüne sahip arsa üzerine inşa edilmektedir. Kartal konut projesinde toplam 884 adet konut yer almaktadır. Ayrıca 884 adet meskenin dışında projede toplam 11 adet ticari üniteye de yer verilmektedir.

Konut projesinde daireler 1+1 ve 2+1 tip daire seçeneklerinden meydana gelmektedir. Dairelerin büyüklükleri bulundukları kat ve tiplerine göre değişmektedir. Bloklar 14 katlı olarak tasarlanmaktadır. Depreme dayanıklı kaya zemin üzerine inşa edilmektedir. Dairelerde oda sayısı az olmasına karşılık ferah ve geniş yapıları vardır.

Kartal konut projesinde daire girişlerinde vestiyer mevcuttur. Banyolarda duş kabini yer almaktadır. Mutfaklarda ise ankastre set hazır bulunmaktadır. Dairelerin dışarı açılan kapıları güvenli çelik kapıdır. Binalar ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Katlara iniş çıkış asansör sistemi ile yapılmaktadır. Araç parkı için hem açık hem kapalı otopark vardır.

VN Kartal projesinde sosyal alanlar da bulunmaktadır. Bu alanların başında çocuklar için özel oyun parkı gelmektedir. Yetişkinler için spor alanı ve sauna mevcuttur. Ek olarak açık yüzme havuzu da projede yer almaktadır. Elektrik ve su kesintisi için jeneratör, hidrofor ve su deposu de vardır.

VN Kartal fiyat listesi

VN Kartal İstanbul projesinde satışta olan daireler görüntülü arama ile gezilmektedir. Daire satışlarında fiyatlar konutların büyüklüğüne göre değişmektedir.

63 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 dairelerin fiyatları 4 milyon 611 bin TL’den başlamaktadır.

65 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 dairelerin fiyatları 4 milyon 610 bin TL’den başlamaktadır.

72 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairelerin fiyatları 4 milyon 216 bin TL’den başlamaktadır.

75 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairelerin fiyatları 4 milyon 324 bin TL’den başlamaktadır.

83 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairelerin fiyatları 4 milyon 289 bin TL’den başlamaktadır.

84 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairelerin fiyatları 4 milyon 728 bin TL’den başlamaktadır.

85 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 dairelerin fiyatları 4 milyon 752 bin TL’den başlamaktadır.

75 metrekare kullanım alanına sahip daireler şu anda 2 milyon 220 bin liradan başlayan taksitler ile satılmaktadır. Ayrıca daire fiyatları tip ve büyüklüğüne göre 3 milyon 159 bin TL’ye kadar yükselmektedir.

VN Kartal nerede?

Proje bir çok önemli yere kolay ulaşım avantajındadır. Metro istasyonuna 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca sahil yolu, TEM otoyolu ve E5 otoyol bağlantısına 5 dakika mesafededir. Bu özelliklerinden dolayı hem özel araç ile hem ulaşım araçları ile istenilen yere varmak kolaydır.

Dairelerin güncel satış fiyatları için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Proje ile ilgili detaylı bilgi için 0312 278 78 46 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine göz atmak için tıklayınız…